18:01 28.09.2018

Дерев'янко пропонує звільнити від податків на 10 років операції з криптовалютою

2 хв читати
Дерев'янко пропонує звільнити від податків на 10 років операції з криптовалютою

Один із лідерів партії "Рух нових сил", народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев'янко пропонує звільнити учасників ринку криптовалюти від оподаткування до 31 грудня 2029 року.

Відповідну ініціативу, що міститься в розробленому ним проекті закону №9083-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні", зареєстровано 27 вересня 2018 року.

Як повідомляється в прес-релізі партії "Рух нових сил", звільненню, зокрема, підлягають будь-які доходи фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також юридичних осіб від операцій із віртуальними активами.

Крім цього, запропоновано звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення та реалізації на території України обладнання, призначеного виключно для майнінгу.

"Я вважаю, що необхідно встановити мораторій на найближчі 10 років на оподаткування цієї сфери. Ми маємо впорядкувати і легалізувати цей великий сегмент, який буде локомотивом нової економіки... Це створить умови для безпечного, прозорого, і стрімкого розвитку сфери з можливістю розширення ринку та залучення інвестицій", - наведено в прес-релізі слова Ю.Деревянка.

Як повідомлялося, група народних депутатів 14 вересня 2018 року зареєструвала у Верховній Раді законопроект №9083 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій із віртуальними активами в Україні".

Згідно з документом передбачається, що прибуток (доходи) фізичних осіб від операцій із віртуальними активами підлягає оподаткуванню за ставкою 5%. Ставку податку для підприємств запропоновано встановити на рівні 5% до 31 грудня 2024 року та підвищити до 18% із 1 січня 2025 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фінансова компанія "Інвестохіллз Веста" досягла угоди про врегулювання заборгованості "дочки" китайської держкорпорації CNBM "Восход Солар"

Мінекоенерго розраховує на своєчасне укладення дев’яти УРП, заявляє про проведення у 2020 році нових конкурсів

Партнерські перевірки АЕС України з 2022 року здійснюватиме паризький центр WANO замість московського

Прем'єр України допускає часткову приватизацію "Укрпошти" через IPO

Номер "Кварталу 95" про Гонтареву негативно впливає на інвестклімат в Україні

Питання ПСО на ринку газу обговорювали на зустрічі з МВФ

"Кернел" оголосив про розміщення євробондів на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5%

Милованов назвав ситуацію із зупинкою тютюнового заводу BAT шантажем держави виробником

Корпорація "Богдан" заперечує звинувачення у завищенні ціни "Богдан-63172", вважає ситуацію загрозливою для виконання ДОЗ

"Метінвест" залучив близько $ 350 млн за підсумками угоди щодо часткового викупу євробондів-2023 і випуску нових облігацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА