18:01 28.09.2018

Дерев'янко пропонує звільнити від податків на 10 років операції з криптовалютою

2 хв читати
Дерев'янко пропонує звільнити від податків на 10 років операції з криптовалютою

Один із лідерів партії "Рух нових сил", народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев'янко пропонує звільнити учасників ринку криптовалюти від оподаткування до 31 грудня 2029 року.

Відповідну ініціативу, що міститься в розробленому ним проекті закону №9083-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні", зареєстровано 27 вересня 2018 року.

Як повідомляється в прес-релізі партії "Рух нових сил", звільненню, зокрема, підлягають будь-які доходи фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також юридичних осіб від операцій із віртуальними активами.

Крім цього, запропоновано звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення та реалізації на території України обладнання, призначеного виключно для майнінгу.

"Я вважаю, що необхідно встановити мораторій на найближчі 10 років на оподаткування цієї сфери. Ми маємо впорядкувати і легалізувати цей великий сегмент, який буде локомотивом нової економіки... Це створить умови для безпечного, прозорого, і стрімкого розвитку сфери з можливістю розширення ринку та залучення інвестицій", - наведено в прес-релізі слова Ю.Деревянка.

Як повідомлялося, група народних депутатів 14 вересня 2018 року зареєструвала у Верховній Раді законопроект №9083 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій із віртуальними активами в Україні".

Згідно з документом передбачається, що прибуток (доходи) фізичних осіб від операцій із віртуальними активами підлягає оподаткуванню за ставкою 5%. Ставку податку для підприємств запропоновано встановити на рівні 5% до 31 грудня 2024 року та підвищити до 18% із 1 січня 2025 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА