Інтерфакс-Україна
09:00 12.10.2018

Нафта відновила підйом після розпродажу, Brent подорожчала до $81,12

1 хв читати
Нафта відновила підйом після розпродажу, Brent подорожчала до $81,12

Нафтовий ринок у ході азійських торгів у п'ятницю відновив зростання після масштабного розпродажу, однак за підсумками тижня нафта обох еталонних марок, імовірно, зафіксує найзначніше падіння з травня.

Ціна грудневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures збільшилася на $0,86 (1,07%) - до $81,12 за барель.

Вартість ф'ючерсу на WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася на цей час на $0,74 (1,04%) - до $71,71 за барель.

За підсумками торгів у четвер контракти на Brent знизилися в ціні на $2,83 (3,41%) - до $80,26 за барель, WTI подешевшала на $2,20 (3,01%), до $70,97 за барель.

"Для нафти важливо враховувати фундаментальну сторону, оскільки нещодавнє падіння пояснюється неприйняттям ризику на всіх ринках. Зберігається невизначеність у зв'язку з перебоями постачань з Ірану і загрозою дефіциту пропозиції на ринку, тож тільки-но негативний настрій мине, нафта відновиться швидше за акції", - вважає стратег Yuanta Securities Co. Мін Бенкю.

ОПЕК погіршила оцінку світового попиту на нафту на 2019 рік через ослаблення економічного зростання і підвищення видобутку в США та інших країнах, що не входять до картелю.

Від початку тижня Brent подешевшала на 3,6%, WTI - на 3,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА