Інтерфакс-Україна
20:48 26.10.2018

НКРЕКП слідкуватиме за якістю теплопостачання

1 хв читати
НКРЕКП слідкуватиме за якістю теплопостачання

Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг запроваджує моніторинг показників якості в сфері теплопостачання. Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

"Відтепер ми зможемо інформувати споживачів та всі зацікавлені сторони щодо показників якості послуг з теплопостачання ліцензіатів комісії. У перспективі - враховувати показники якості послуг при встановлені тарифів ліцензіатам у сфері теплопостачання. Регулятор працює для людей", - написала вона.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабміну, з 1 листопада ціни на газ підвищаться на 23,5%. Таким чином Кабмін встановив ціну на газ для населення у 8 550 тис. гривень за тисячу кубічних метрів з листопада. При цьому прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ціни на газ підвищили на значно меншу суму, ніж спочатку вимагав Міжнародний валютний фонд.

ОСТАННЄ

Міністр фінансів України оцінює дефіцит фінансування на 2026р у EUR16 млрд

Україна отримає від Японії понад $246 млн

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА