Інтерфакс-Україна
12:13 29.10.2018

"Епіцентр К" відкрив перший аутлет-магазин швейцарської мережі Intersport

1 хв читати
"Епіцентр К" відкрив перший аутлет-магазин швейцарської мережі Intersport

 ТОВ "Епіцентр К" (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних будівельних гіпермаркетів у форматі DIY, а також виступає ексклюзивним представником міжнародного бренда товарів для спорту Intersport, відкрив перший мультибрендовий аутлет-магазин Intersport в Україні.

Як повідомила прес-служба компанії, магазин розмістився на вул. Берковецькій у Києві, його площа становить 2,8 тис. кв. м.

"В аутлеті Intersport на Берковецькій будуть представлені брендові речі та власні торговельні марки Intersport", - наведено слова директора "Intersport Україна" Юлії Максименко.

Як повідомлялося, в 2015 році компанія "Епіцентр К" (Київ) підписала договір про партнерство зі швейцарською IIC-Intersport International Corporation GMBH, що є одним із лідерів світової торгівлі спортивними товарами.

Групу компаній Intersport створено в 1968 році. Мережа налічує понад 5,5 тис. магазинів у 44 країнах світу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА