19:15 17.11.2018

ДАСУ під час аудиту діяльності Укравтодору в 2015-2017 роках виявила фінансові порушення на майже 190 млн грн

2 хв читати
ДАСУ під час аудиту діяльності Укравтодору в 2015-2017 роках виявила фінансові порушення на майже 190 млн грн

Державна аудиторська служба України (ДАСУ) під час аудиту виконання бюджетних програм "Укравтодором" в 2015-2017 роках і ревізій фінансово-господарської діяльності обласних служб автомобільних доріг (САД) виявила фінансові порушення на майже 190 млн грн, з них більше 130 млн грн - при виконанні ремонтно-будівельних робіт.

Як повідомляється на сайті ДАСУ, практично в кожній області встановлено випадки неефективного і нераціонального використання коштів, а також неналежного виконання ремонтно-будівельних робіт, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт тощо.

"Контрольними заходами в кожній без винятку обласній САД виявлено фінансові порушення, загальна сума яких склала майже 190 млн грн, з яких понад 130 млн грн - порушення, безпосередньо пов'язані з виконанням ремонтно-будівельних робіт", - сказано в повідомленні Держаудитслужби.

Найбільше порушень виявлено в облавтодорах Миколаївської, Волинської, Закарпатської, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

"Основною причиною допущених порушень є діюча система контролю якості в обласних САД, яка має низку недоліків", - сказано в повідомленні.

За результатами досліджень і випробувань, проведених ДП "Дорожній контроль якості" в 2016-2107 роках виявлено значні дефекти і недоліки, пов'язані, як з недотриманням технології виконання робіт, так і з використанням неякісних матеріалів.

"Також аудит показав, що незважаючи на обмеженість наявних фінансових ресурсів, спостерігається постійне перенесення остаточних термінів завершення інвестиційних проектів, які реалізуються за рахунок кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій", - сказано в повідомленні.

Зокрема, як зазначили в ДАСУ, з окремих інвестпроектів на початковому етапі не було вирішено питання придбання земельних ділянок, на яких планувалося будувати автомобільні дороги, не забезпечено своєчасну розробку та затвердження проектно-кошторисної документації.

"Введення функціонування державного дорожнього фонду сприяє значному збільшенню обсягів бюджетного державного фінансування дорожньої галузі, що в майбутньому має позитивно позначитися на темпах її розвитку", - вважають в гасу.

Даний аудит був проведений Держаудитслужбою в квітні - серпні 2018 року. Під час аудиту було охоплено близько 60 млрд грн, з яких майже 35 млрд грн спрямовані обласним САД. Також проведено класичну ревізію фінансово-господарської діяльності згаданих служб, під час якої було проведено 352 зустрічні звірки, і досліджено понад 20 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Асоціації-члени УРБ підтримують інноваційні інструменти захисту прав споживачів

НБУ надав трьом банкам рефінансування на 71,5 млн грн

Надходження до Пенсійного фонду України за 2 міс.-2019 зросли на 59% до 2 міс.-2018

Чорнобильська АЕС оголосила тендер на демонтаж нестабільних конструкцій "Укриття" на 2,5 млрд грн

"Альянсенерго" на замовлення "Київобленерго" побудує в Борисполі СЕС до 5 МВт за 7 млн грн

"Укртрансгаз" оголосив тендери на постачання до кінця року 1,37 млрд куб. м газу

Країни ОПЕК + в лютому наблизились до виконання угоди щодо обмеження видобутку на 90%

Мінінфраструктури пропонує Кабміну призначити першим заступником міністра Пограничного, заступниками - Ткачука і Зубка

"Київводоканал" оголосив міжнародний тендер на реконструкцію Бортницької станції аерації на $1 млрд

Профіцит зовнішньої торгівлі України товарами в січні-2019 становив $20,9 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА