Інтерфакс-Україна
19:07 11.12.2018

Державіаслужба погодила регулярні рейси МАУ з Києва до Ер-Ріяда, Дамама і Джидди

1 хв читати
Державіаслужба погодила регулярні рейси МАУ з Києва до Ер-Ріяда, Дамама і Джидди

Державна авіаційна служба України схвалила всі заявки авіакомпанії МАУ (Київ) на виконання регулярних рейсів з Києва до Ер-Ріяда (сім рейсів на тиждень), а також до Даммама і Джидди (Королівство Саудівська Аравія) з частотою рейсів тричі на тиждень, з необмеженим терміном дії.

Як наголошується на сайті Державіаслужби, комісія також дозволила МАУ збільшити з 17 до 19 разів в тиждень частоту рейсу Київ-Тбілісі.

Комісія задовольнила запит ТОВ "Авіакомпанія "Буковина" на виконання чартерних рейсів п'ять рейсів на тиждень з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Херсона, Чернівців, Кривого Рогу, Вінниці та Рівного до Шарм-ель-Шейха і Хургади, а також з Києва до Анталії на період до 30 березня 2019 року.

ТОВ "Авіакомпанія "Джонік" комісія надала права на експлуатацію повітряних ліній з Києва до Багдада, Сулейманії та Ербілю (Республіка Ірак) для виконання регулярних рейсів з необмеженим терміном дії.

Як повідомлялося, авіакомпанії України за січень-жовтень 2018 року перевезли 10,813 млн пасажирів (зокрема в міжнародному сполученні - 9,9 млн), що на 18,6% більше, ніж у січні-жовтні 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

Кількість виявлених податковою порушень оформлення трудових відносин за 6 міс. зменшилася вчетверо, обсяги штрафів - втричі

Свириденко доручила Марченку винести на уряд рішення про конкурсну комісію для відбору керівника митниці

Укргазбанк продав центральний офіс на Печерську за 317,9 млн грн

KLR Bus інвестував 40 млн грн у автобусний термінал у Хмельницькому

Магомедов: З 4 серпня клієнти "Фрідом Фінанс" можуть почати оформлювати звернення для повернення активів

Ощадбанк спростовує заяву "Три О" про передачу Gulliver в управління держбанкам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА