Інтерфакс-Україна
19:58 18.12.2018

Ціна Brent падала нижче $ 57 за барель уперше з жовтня 2017р

1 хв читати
Ціна Brent падала нижче $ 57 за барель уперше з жовтня 2017р

Нафта еталонних марок прискорила падіння під час торгів у вівторок, при цьому ціна Brent оновила мінімум з жовтня 2017 року.

Ціна лютневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures зменшилася на $ 2,43 (4,08%) - до $ 57,18 за барель. Раніше під час торгів котирування опускалися до $ 56,97 за барель.

Вартість ф'ючерсу на WTI на січень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до цього часу на $ 2,66 (5,33%) - до $ 47,22 за барель.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські аграрії опанують європейські вимоги і стануть частиною європейської агроспільноти не пізніше 2035р - думка

Валютні інтервенції НБУ впали за тиждень на 40,6% на фоні збільшення купівлі валюти населенням

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА