Інтерфакс-Україна
19:11 22.12.2018

Moody's підвищило суверенний рейтинг України до "Саа1"

1 хв читати
Moody's підвищило суверенний рейтинг України до "Саа1"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило суверенний рейтинг України в національній та іноземній валютах до "Caa1" з "Caа2".

Як зазначено в повідомленні агентства, прогноз рейтингів змінено з "позитивний" на "стабільний".

Рейтинг за єврооблігаціями, випущеними під час реструктуризації у 2015 році, підтверджено на рівні "Ca".

За даними агентства, зазначені рейтинги відображають стабільне низьке зростання економіки, поступовий прогрес у реформах, істотний суверенний борг в інвалюті та залежність країни від офіційного фінансування в умовах зовнішньої нестабільної ситуації на зовнішньому борговому ринку.

Як повідомлялося, рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) за підсумками засідання 18 грудня затвердила нову програму співпраці з Україною в рамках механізму stand-by (SBA). Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR2,8 млрд, або близько $3,9 млрд. При цьому SDR1 млрд (близько $1,4 млрд) буде надано відразу, тоді як решту коштів - за підсумками піврічних переглядів.

За даними МВФ, це забезпечить підтримку економічної політики влади у 2019 році та сприятиме утриманню макроекономічної та фінансової стабільності. Окремим пріоритетом нової програми є подальший прогрес в антикорупційних реформах, зокрема початок роботи Вищого антикорупційного суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА