Інтерфакс-Україна
19:55 22.12.2018

Обсяги продажу великої української кондитерської трійки у 2018 році залишилися на рівні минулого року

2 хв читати
Обсяги продажу великої української кондитерської трійки у 2018 році залишилися на рівні минулого року

Кондитерська корпорація Roshen у рейтингу найбільших виробників солодощів у світі Global Top 100 Candy Companies 2018 року втратила одну позицію і посіла 25-те місце, при цьому зберегла обсяги продажу на рівні минулого року - $800 млн.

Згідно з рейтингом, оприлюдненим на сайті видання Candy Industry, корпорації Roshen належать вісім заводів, штат співробітників оцінюється в 10 тис.

Компанія "Конті" у 2018 році зберегла свою позицію на 43-му місці з обсягами продажу в $473 млн проти $469 млн за минулий рік. За інформацією видання, компанії належать п'ять заводів, робочий персонал - 8,097 тис. осіб.

"АВК" у рейтингу піднялася на три позиції та посіла 64-те місце з такими самими обсягами продажу, як і в 2017 році, - $275 млн. Компанії належать три заводи, загальна кількість співробітників - 3,5 тис. осіб.

Очолюють рейтинг американський виробник шоколадних виробів Mars Inc., який посідає перше місце за обсягами продажу ($18 млрд), італійська кондитерська компанія Ferrero - друге ($12 млрд), американська Mondelez International Inc. - третє ($11,56 млрд).

Candy Industry - американське галузеве видання, засноване в 1944 році. Видання щорічно випускає рейтинг ста найбільших світових кондитерських компаній Global Top 100. Він складається на підставі річних даних про виручку від продажу продукції, про кількість працівників, асортимент і виробничі активи компаній.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зростання сільського господарства підняло темпи приросту ВВП у серпні до 8% - ІЕД

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

"Київтеплоенерго" заявляє про черговий обшук офісу Нацполіцією і безпідставний зрив роботи підприємства

Україна та ЄБРР уклали чергову грантову угоду для реалізації проєктів на ЧАЕС

Регіональними програмами компенсацій у межах "єОселі" скористалися 1,2 тис. позичальників

Apartel resorts шукає ділянку під п’ятизірковий готель у центрі Львова

НБУ дозволив купівлю валюти для поштових відправлень до США та врегулював питання різних лімітів

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА