11:46 26.12.2018

Група "Нова Пошта" підписала п'ятирічний контракт з IKEA

2 хв читати
Група "Нова Пошта" підписала п'ятирічний контракт з IKEA

 Компанія "НП Логістик", що входить до групи компаній "Нова Пошта", уклала угоду про надання логістичних послуг шведському рітейлеру меблів і товарів для дому IKEA, який планує в 2019 році відкрити перший магазин в Україні.

Як повідомила прес-служба "Нової пошти" в середу, компанія, зокрема, надаватиме послуги зберігання та комплектації замовлень для першого магазину міського формату (Сity store) у Києві.

"Ми раді, що нас обрала така компанія, як IKEA. Це дасть змогу об'єднати першокласні стандарти фулфілменту і доставки з меблевим рітейлом", - наведено в повідомленні слова співвласника "Нової пошти" В'ячеслава Клімова.

"НП Логістик" спеціалізується на фулфілменті: зберіганні товарів на складах, комплектації та відправленні інтернет-замовлень одержувачу.

Як повідомлялося, у вересні 2018 року IKEA офіційно заявила про відкриття першого в Україні магазину у форматі city store в 2019 році в столичному ТРЦ Ocean Mall. Новий формат магазинів менший за розміром і розташовується у центральній частині міста, щоб задовольнити вимоги сучасних споживачів, які хочуть здійснювати покупки ближче до дому, а також онлайн.

Стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Україні, а також Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії, реалізує "IKEA Південно-Східна Європа", яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.).

IKEA Group ¬ найбільший у світі рітейлер товарів для будинку з 367 фірмовими магазинами на 30 ринках.

"Нову Пошту" засновано в 2001 році. До групи компаній входять українські та зарубіжні компанії, зокрема: "Нова Пошта", "НП Логістик", "ПОСТ ФІНАНС" і "Нова Пошта Інтернешнл". Її мережа нараховує понад 2,35 тис. відділень, автопарк перевищує 3,600 тис. автомобілів. У 2017 році доставлено понад 145 млн відправлень.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА