Інтерфакс-Україна
17:20 15.01.2019

Медіахолдинг "Вести Украина" запускає тижневик "Вести"

2 хв читати
Медіахолдинг "Вести Украина" запускає тижневик "Вести"

Медіахолдинг "Вести Украина" запускає щотижневий випуск газети "Вести", який виходитиме щочетверга.

"Із 17 січня, крім щоденних випусків газети "Вести", у продаж надійде тижневик. Він виходитиме щочетверга, в ньому буде більше сторінок, ніж у щоденному номері, а придбати його можна буде не лише у великих містах країни", - повідомляється на сайті медіахолдингу.

На сторінках щотижневого випуску "Вестей" публікуватимуть політичну та економічну аналітику, розслідування, інтерв'ю, новини спорту, а також великий сканворд і кросворд.

"У цьому номері обов'язково будуть "Спорт", "Наука і технології", а також нова рубрика "Все ясно", що сподобалась читачам і в якій ми доступною мовою пояснюємо суть важливих законів і новацій і те, як вони впливають на наше життя", - наведено в повідомленні слова головного редактора газети "Вести" Оксана Омельченко.

Як повідомлялося, медіа-холдинг "Вести Україна" пов'язують з екс-міністром доходів і зборів часів президентства Віктора Януковича О.Клименком, що наразі переховується за кордоном.

До складу холдингу входять, зокрема, газета "Вести", "Радио Вести" й інформаційний online-ресурс UBR.

Згідно з інформацією на сайті холдингу, власником 99% ТОВ "ЄС Продакшен Груп" на кінець 2015 року було ТОВ "АйДжи Медіа Україна", яке, у свою чергу, на 100% належало Media Holding Vesti Ukraine Ltd. (Кіпр). Власником 80% кіпрської компанії був житель Авдіївки Денис Мозговий, ще 20% через компанію Nederman Limited контролювала Тетяна Александрова з Донецька.

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА