Інтерфакс-Україна
15:29 17.01.2019

МінТОТ у 2018 році залучило 1,6 млрд грн на програми від міжнародних партнерів

1 хв читати

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) залучило у 2018 році 1,6 млрд гривень міжнародно-технічної допомоги на різні програми від міжнародних партнерів.

"У 2018 році міністерство залучило 1,6 млрд грн міжнародної технічної допомоги на проекти, які спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб, а також на проекти з відновлення миру в східних регіонах України", - повідомила прес-секретар міністерства Дарина Боровик на прес-конференції за підсумками роботи МінТОТ у 2018 році.

Крім того, вона звернула увагу, що сума залучених коштів у рази більша, ніж передбачені держбюджетом на попередній рік 133 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правління "Укренерго" планується сформувати до кінця липня, як і вийти на завершення реструктуризації бондів, - Бойко

ІМК у 2025 р. скоротить фінансовий борг до $20 млн і почне виплачувати дивіденди акціонерам

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА