Інтерфакс-Україна
11:07 05.02.2019

Нацбанк минулого тижня скоротив купівлю валюти на міжбанку до $48 млн

1 хв читати
Нацбанк минулого тижня скоротив купівлю валюти на міжбанку до $48 млн

Національний банк України (НБУ) в період із 28 січня по 1 лютого купив на міжбанківському валютному ринку $48 млн, що у 2,46 раза менше за обсяг, викуплений тижнем раніше.

Згідно з повідомленням на сайті центробанку, $12,5 млн було придбано за допомогою інтервенцій за єдиним курсом і $35,5 млн - із використанням інструменту matching (вибір найкращої ціни купівлі-продажу).

Протягом третього тижня поспіль Нацбанк валюту не продавав.

Загалом від початку року НБУ купив на міжбанку $207,9 млн, зокрема $122,5 млн із використанням інструменту matching і $85,4 млн - за рахунок інтервенцій за єдиним курсом. Сума продажу залишилася $54,33 млн, зокрема $30 млн із використанням інструменту matching та $24,33 - за рахунок інтервенцій за єдиним курсом.

Як повідомлялося, центробанк за підсумками 2018 року купив на міжбанку валюту на $3,174 млрд і продав на $1,802 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

Бізнес очікує на готову систему еАкцизу включно із застосунком та рештою компонентів

ЄІБ виділив EUR18 млн на енергофективну модернізацію 28 закладів соціальної інфраструктури

Fitch підтвердило рейтинг "Нафтогазу" на рівні "СС"

Репатріацію "нових" дивідендів здійснили вже понад 940 компаній, $23 млн виведені за інвестлімітом – Пишний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА