Інтерфакс-Україна
19:45 04.03.2019

Порошенко: Будівництво додаткових енергоагрегатів перебуває в пріоритеті для держави

2 хв читати
Порошенко: Будівництво додаткових енергоагрегатів перебуває в пріоритеті для держави

Президент України Петро Порошенко ознайомився з потужностями Ташлицької гідроакумулювальної електростанції (ГАЕС) в м. Южноукраїнськ Миколаївської області (входить разом з Южно-Українською АЕС і Олександрівською малою ГЕС до складу Южно-Українського енергокомплексу), де під час спілкування з керівництвом електростанції та її працівниками запевнив у пріоритетності для держави будівництва додаткових енергоагрегатів.

Як повідомляє в понеділок увечері прес-служба глави Української держави, П.Порошенко наголосив, що "держава визначає пріоритетним будівництво додаткових енергоагрегатів, зокрема і на Ташлицькій ГАЕС, і на Дністровській ГЕС". За його словами, "це ще дасть змогу підвищити частку атомної енергетики та зробити економіку України більш конкурентоспроможною".

Президент України відзначив важливу роботу підприємства.

"Насправді, я думаю, що та роль, яку зараз відіграє атомна енергетика, особливо в останні 4-5 років, коли ми збільшили в балансі енергоспоживання те енергогенерації частку атомної енергетики до 60-61%, це означає величезний внесок атомників до енергетичної безпеки держави і до диверсифікації енергозабезпечення", - зазначив П.Порошенко.

"Те, що ми вижили без російського газу - вагомий внесок атомної енергетики", - наголосив президент.

Южно-Український енергетичний комплекс - єдине в Україні підприємство, де комплексно використовуються базові ядерні та маневрені гідро- та гідроакумулювальні потужності. До його складу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС і Ташлицька ГАЕС. Щорічно енергетичний комплекс на Південному Бузі виробляє 17-20 млрд кВт-год. електроенергії, що становить приблизно 10% загального виробництва електроенергії в країні та майже 20% її генерації на українських атомних електростанціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА