Інтерфакс-Україна
16:26 19.03.2019

"Нафтогаз" розпочав розслідування операцій з продажу газу "ЕРУ Трейдінг"

1 хв читати
"Нафтогаз" розпочав розслідування операцій з продажу газу "ЕРУ Трейдінг"

 НАК "Нафтогаз України" розпочала розслідування операцій з продажу наприкінці 2018 року газу для ТОВ "ЕРУ Трейдінг" і залучила незалежного аудитора до вивчення потенційного конфлікту інтересів Андрія Фаворова - екс-бенефіціара трейдингової компанії та нинішнього голови газового дивізіону "Нафтогазу", повідомила прес-служба НАК.

"Зараз експерти аналізують можливу наявність конфлікту інтересів та дають оцінку окремим операціям, щодо яких виникла підозра у відхиленні від стандартних ринкових практик", - йдеться в повідомленні.

"Наглядова рада врахувала думку служби комплаєнсу та зробить остаточні висновки за результатами незалежного аудиторського розслідування", - наводить прес-служба НАК слова голови комітету наглядової ради з аудиту та ризиків Бруно Лескуа.

Раніше ЗМІ оприлюднили службову записку виконавчого директора НАК Юрія Вітренка до керівника служби комплаєнсу, в якій він поставив під сумнів вигідність для "Нафтогазу" низки укладених наприкінці 2018 року договорів з "ЕРУ Трейдінг", екс-бенефіціаром якої був А.Фаворов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підласа: Ризиків щодо запланованих оборонних видатків немає, дохідна частина – стабільна

"НоваПей Кредит" за 9 міс. збільшив чистий прибуток в 1,8 раза за зростання виручки у 2,8 раза

IFC вважає прозору приватизацію держбанків ключем до залучення інвесторів

Оподаткування посилок до EUR150 має сенс лише за перекриття сірого імпорту через ФОПів

Роботу над варіантами фінансової допомоги Україні у 2026-2027 рр. продовжать - прессекретар ЄК

Драйвером розвитку ринку офісів замість IT стають міжнародні компанії зі сфери ОПК

Видано сім кредитів "єОселя" з компенсацією ВПО на первинному ринку

Підвищення вантажних тарифів може остаточно зупинити відновлення виробництва на Інгулецькому ГЗК - компанія

Зниження ставки до кінця 2025р припускають 5 членів КМП, інші 5 – не раніше січня 2026р

Збереження облікової ставки 15,5% підтримало 6 членів КМП, зниження до 15% – 4

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА