16:13 02.04.2019

"Нафтогаз" уклав договір із норвезькою юрфірмою Wikborg для спору з "Газпромом" ще на EUR14 млн

1 хв читати
"Нафтогаз" уклав договір із норвезькою юрфірмою Wikborg для спору з "Газпромом" ще на EUR14 млн

НАК "Нафтогаз України" 1 квітня 2019 року уклала договір вартістю EUR14 млн із норвезькою Wikborg Rein Advokatfirma AS, що здійснює юридичний супровід у рамках спору НАК із російським ПАТ "Газпром".

Згідно з повідомленням в системі ProZorro, ціна договору складається з гонорару виконавця, понесених ним витрат на залучення третіх сторін і витрат на відрядження.

Як повідомлялося, в лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" виплатити "Нафтогазу" штраф $4,63 млрд за недозавантаження української труби. З урахуванням раніше ухваленого рішення за контрактом на постачання "Газпром" має доплатити українській стороні $2,56 млрд. "Газпром" оскаржив це рішення у шведському суді.

"Нафтогаз України" намагається стягнути в міжнародних судах із "Газпрому" $2,6 млрд. При цьому через небажання виконати рішення арбітражу борг "Газпрому" перед "Нафтогазом" збільшився на $200 млн у вигляді відсотків, що набігли.

Wikborg забезпечує супровід арбітражних проваджень за позовом "Нафтогазу" до "Газпрому" з 2014 року. Між компаніями укладено угоди загальною вартістю майже EUR50 млн.

НАК "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА