14:56 16.04.2019

Володимир-Волинська птахофабрика інвестує EUR38 млн у будівництво переробних потужностей

2 хв читати
Володимир-Волинська птахофабрика інвестує EUR38 млн у будівництво переробних потужностей

ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" (Волинська обл.) інвестує EUR38 млн у будівництво нового цеху з переробки курятини, який дасть змогу подвоїти виробництво, повідомила гендиректор підприємства Аліна Сич.

За її словами, потужність нового цеху становитиме 13,5 тис. бройлерів на годину. Будівництво планується завершити за півтора-два роки. Компанія вироблятиме на цьому майданчику продукцію під ТМ "Епікур" - куряче м'ясо, вирощене без антибіотиків і стимуляції росту.

"Щомісячний приріст продажу м'яса бренда "Епікур" становить близько 43%. Ми вирощуємо 4,6 млн голів одноразової посадки. Оскільки попит на нашу продукцію зростає, ми розпочинаємо будівництво нових потужностей, щоб збільшити обсяги виробництва. В рамках загального виробництва фабрики частка "Епікуру" становить понад 30%, решта вирощується за стандартною технологією", - розповіла О.Сич у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, компанія планує відвести більшу частину нових потужностей для виробництва бренда "Епікур". Продукцію під цим брендом компанія реалізовує в торговельних мережах "Ашан", "Метро", "Фуршет", Novus, "Фора", "Велика Кишеня", "МегаМаркет" та інших, наразі виходить на мережу "Сільпо".

"Пріоритетом для нас є розвиток бренда "Епікур" саме в Україні. Частка експорту в підприємства незначна - близько 5-6%. Наразі ми постачаємо сертифіковану продукцію Halal до країн Близького Сходу та Африки під ТМ Al Dalal chicken і Delika. Новий цех дасть змогу збільшити виробництво та пройти всю необхідну сертифікацію для експорту в Європу", - зазначила гендиректор компанії.

Крім того, "Володимир-Волинська птахофабрика" активно впроваджує проекти з альтернативної енергетики.

"Ми перевели 70% опалення на твердопаливні котли на деревині, воду для цеху переробки підігріваємо шляхом спалювання пера як відходу. Також у нас є проект із виробництва солом'яних брикетів для опалення", - розповіла О.Сич.

"Технологію біогазу ми не розвиваємо, оскільки паралельно з новим цехом ми запускаємо виробництво кісткового борошна, і всі відходи направлятимуться туди. Це борошно є основою для кормів. Вартість тільки цього проекту - EUR3,8 млн", - додала вона.

ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" - українсько-голландське підприємство, входить до складу ДК Openmind. До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, цех із переробки та комбікормовий завод потужністю 10 тис. тонн на місяць.

Компанія виробляє курятину під брендом "Епікур" без антибіотиків і стимуляції росту, а також курятину під ТМ "Чебатурочка". Має сім філій у Володимирі-Волинському, Львові, Києві, Вінниці, Житомирі, Харкові та Одесі.

За результатами 2017 року частка птахофабрики становила близько 6% українського ринку.

Засновником і гендиректором Openmind є Олексій Коваленко.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ранній кінець опалювального сезону заощадить до 500 млн куб. м газу

Пропозиція про реструктуризацію євробондів України, ймовірно, міститиме норму про часткове списання боргу

Найбільший виробник соняшникової олії Молдови зупинив два заводи й вимагає відновлення імпорту українського соняшнику

Латвійська airBaltic через три-шість місяців після відновлення польотів може розмістити в Києві п’ять власних літаків

ВВП України зріс у 2023 році на 5,3% - Держстат

Торгівля має бути взаємовигідною для сільгоспвиробників у Польщі та Україні - заява Шмигаля і Туска

"Запоріжкокс" продовжує капремонт коксової батареї №2 з інвестиціями в 60 млн грн, вкладення в оновлення за 2 роки перевищують 276 млн грн - СЕО

Шмигаль за результатами українсько-польських урядових консультацій: Розуміємо, як будемо рухатися

Прямі збитки українських ритейлерів через війну сягають майже $2,5 млрд - дослідження

"Укрнафта" планує завершити ребрендинг АЗК Glusco у квітні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА