13:25 06.05.2019

Радник Зеленського пропонує звільнити від загального декларування пенсіонерів і бюджетників

2 хв читати
Радник Зеленського пропонує звільнити від загального декларування пенсіонерів і бюджетників

Радник Володимира Зеленського з економіки, фінансів і податкових питань Данило Гетьманцев пропонує звільнити від загального декларування доходів пенсіонерів і 100-відсоткових бюджетників.

"Загальне декларування за нашою пропозицією не стосується тих, хто отримує доходи лише від держави... Й тим самим, що платник податків не подає декларацію, він підтверджує, що жодних інших доходів він не має", - написав він у соцмережі Facebook в понеділок.

За його словами, загальне декларування має стати послідовним кроком слідом за податковою амністією капіталів.

Д.Гетьманцев також уточнив, що йдеться про декларування в електронній формі.

Водночас раніше Д.Гетьманцев називав "бездумним популізмом" зниження ставок єдиного соціального внеску (ЄСВ), що, за його словами, призвело до збільшення дефіциту Пенсійного фонду (ПФ) і Фонду соціального страхування.

У свою чергу міністр фінансів Оксана Маркарова наполягає на тому, що рішення сприяло розвитку економіки.

"Навіть при тому, що трансферт із бюджету на фінансування ПФ був і залишається великим і є проблемою, яка потребує системного вирішення, ... рішення про зменшення ЄСВ у 2015-2016 роках було правильним і дало стимул розвитку економіки", - прокоментувала О.Маркарова в соцмережі Facebook у понеділок.

Подальше зниження податкового навантаження на працю, зокрема зниження ставок податку на доходи фізичних осіб, має стати пріоритетом для держави, щойно це буде можливо, додала глава Мінфіну.

Її підтримав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов: "Мені здається, що високе податкове навантаження ... у трудомістких сферах - це одна з не багатьох системних проблем зі ставками податків у країні".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА