Інтерфакс-Україна
13:00 10.05.2019

Авіакомпанія Laudamotion із 27 жовтня переводить рейс Київ-Відень на щоденний графік

1 хв читати
Авіакомпанія Laudamotion із 27 жовтня переводить рейс Київ-Відень на щоденний графік

Авіакомпанія Lauda (раніше Laudamotion), з серпня 2018 року контрольована ірландським лоукост-авіаперевізником Ryanair, з 27 жовтня поточного року збільшить частоту виконання рейсу з Києва до Відня (Австрія) з п'яти разів на тиждень до щоденної, йдеться в системі продажу квитків Ryanair.

Нині лоукостер здійснює польоти між Києвом і Віднем п'ять разів на тиждень: щопонеділка, щовівторка, щосереди, щочетверга і щосуботи.

Рейси з Києва до Відня також виконують авіакомпанії МАУ, WizzAir та Austrian Airlines.

Як повідомлялося, в січні Ryanair сконцентрував 100% австрійської авіакомпанії Laudamotion, пізніше перейменованої в Lauda.

У серпні 2018 року Ryanair оголосила про завершення придбання 75% акцій Laudamotion, раніше, навесні, купивши 24,9% акцій авіакомпанії.

Згідно з інформацією на сайті, флот Lauda нараховує 19 літаків виробництва Airbus. Польоти здійснюються за 49 напрямками у 18 країнах. Штаб-квартира компанії розташована у Відні, при цьому компанія також розвиває бази в Штутгарті та Дюссельдорфі (Німеччина), плануючи перевезти в 2019 році 5 млн пасажирів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА