Інтерфакс-Україна
15:39 10.05.2019

Насалик виступив за відмову від управління Міненерговугілля держпідприємствами

1 хв читати
Насалик виступив за відмову від управління Міненерговугілля держпідприємствами

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України має відмовитися від функцій з управління державними підприємствами, сказав глава міністерства Ігор Насалик під час зустрічі з експертами урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції".

"Міністерство має здійснювати виключно формування політики та нормативно-правової бази у сфері енергетики. Ні господарська діяльність державних підприємств, ні управління їхнім майном не мають координуватися міністерством, що унеможливить будь-які корупційні ризики", - наводяться його слова на сторінці міністерства у Facebook.

Під час зустрічі І.Насалик також поінформував про функції та сфери відповідальності Міненерговугілля, а також про вживані заходи для реформування корпоративного управління державними енергетичними підприємствами.

Як повідомлялося, до сфери управління Міненерговугілля, зокрема, входять державні вугледобувні підприємства і шахти, які за підсумками 2018 року показали сумарний чистий збиток у розмірі 2,7 млрд грн, що на 16,5% нижче, ніж показник 2017 року (3,2 млрд грн).

До теперішнього часу до сфери управління міністерства також входять ДП "НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", держконцерн "Ядерне паливо", ДП "Укрінтеренерго", ДП "Калуська ТЕЦ-Нова", ДП "Укртранснафтопродукт", ПАТ "Магістральні газопроводи України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Stellantis в Україні у 2025 р дещо скоротив частку на авторинку

США почали продаж венесуельської нафти на світовому ринку, до реалізації планується 30-50 млн барелів

Видатки держбюджету України в грудні-2025 зросли до рекордних 910 млрд грн

Україна в грудні імпортувала найбільшу в 2025р кількість е/е, збільшивши постачання порівняно з листопадом на 54%

ЄБРР надає "ОТП Лізинг" кредит у нацвалюті до EUR20 млн на підтримку ММСП

Міжнародні резерви України у 2025р зросли на 30,8% - до рекордних $57,3 млрд

НБУ в грудні оштрафував банк МІБ на 14,5 млн грн, ТАСкомбанк – на 10 млн грн, Ощадбанк – на 5,5 млн грн

Підприємці, що займаються охоронною діяльністю, з 2026р. не зможуть перебувати на спрощеній системі оподаткування - ДПС

Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев

Дешевий імпорт підриває позиції вітчизняного сиру на внутрішньому ринку - аналітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА