10:17 16.05.2019

Газова директива ЄК не зможе зупинити Nord Stream 2 - Меркель

2 хв читати
Газова директива ЄК не зможе зупинити Nord Stream 2 - Меркель

 Газова директива Єврокомісії у новій редакції не зможе зупинити будівництво газопроводу Nord Stream 2, проект відбудеться з високим ступенем імовірності, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель.

"Нова газова директива дає Єврокомісії більше можливостей для заперечень. Але вона не зможе цьому запобігти", - сказала канцлер напередодні ввечері, виступаючи на заході в місті Равенсбург, її слова наводить газета "Гандельсблатт".

"Проект отримав більшу частину дозволів", - зазначила вона.

При цьому, за словами Меркель, буде збережено транзит газу через Україну, яка має залишатися "транзитною країною, незважаючи на Nord Stream 2". Меркель планує обговорити це питання з новим президентом України і вже обговорила з президентом РФ.

"Тут я дала слово", - сказала канцлер.

При цьому головний кандидат на виборах до Європарламенту від Європейської народної партії, представник німецького Християнсько-соціального союзу Манфред Вебер заявив, що в разі свого обрання на посаду голови Єврокомісії він виступатиме за зупинення проекту. Меркель вважає, що Вебер у такий спосіб озвучує побоювання країн Східної Європи.

"Але загалом, я думаю, що це виправданий проект", - заявила політик.

Будівництво газопроводу "Північний потік 2" наразі активно триває, на території Німеччини будують станцію приймання газу. Відсутній лише один дозвіл на будівництво дном Балтійського моря - від влади Данії, хоча компанія-оператор уже подала дві заявки на два різних маршрути прокладення труби.

Напередодні стало відомо, що Данське енергетичне агентство (ДЕА) як координувальний орган представило на розгляд громадськості звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС) маршруту морського газопроводу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дубінський пропонує віднести вимоги НБУ за кредитними договорами рефінансування з неплатоспроможними банками до п’ятої черги кредиторів

Регулятор розгляне 22 листопада попереднє рішення про сертифікацію нового оператора ГТС

Відкриття ринку землі дасть Україні змогу прискорити зростання економіки на 0,5-1,5% ВВП на рік на 5 років - СБ

Авіакомпанії за 10 міс. здійснили понад 290 тис. польотів у повітряному просторі України - "Украерорух"

СБ поліпшив прогноз зростання ВВП України в 2019 році до 3,6%

Наглядова рада Укрексімбанку оголосила конкурс на посаду голови правління

Збільшення держвидатків на дороги спричинило зростання імпорту дорожньої техніки і матеріалів замість замовлень вітчизняним заводам - Нацкомітет промрозвитку

Мінськ заявив, що відсутність держкредиту від РФ не вдарить по бюджету Білорусі

Пропозиція Газпрому є неприйнятною для України

Відмова від претензій Нафтогазу до Газпрому в арбітражах економічно недоцільна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА