15:54 14.06.2019

Конституція вимагає зміни для створення незалежних регуляторів - представник Зеленського в Кабміні

1 хв читати
Конституція вимагає зміни для створення незалежних регуляторів - представник Зеленського в Кабміні

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявляє про необхідність внесення змін до Конституції для створення незалежних регуляторів.

"Це має врегулюватися ухваленням нового закону про НКРЕКП, де буде передбачено трохи інші процедури призначення, а також, на нашу думку, має бути внесено зміни до Конституції для того, щоб у ній було передбачено наявність різних регуляторів, не тільки енергетичних, а також деяких антикорупційних органів", - сказав Герус на брифінгу в Києві у п'ятницю.

На його думку, це дасть змогу уникнути таких ситуацій у майбутньому.

Водночас Герус допустив, що після переформатування НКРЕКП у ній можуть залишитися працювати деякі діючі члени, але буде призначено і нових.

На уточнювальне запитання, чи стосується рішення Конституційного Суду лише НКРЕКП чи також Нацкомісії з цінних паперів та Нацфінпослуг, Герус констатував, що рішення стосується лише Нацкомісії в сфері енергетики.

Як повідомлялося, Конституційний Суд України, який визнав неконституційними низку положень закону "Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (НКРЕКП), постановив, що вони втратять чинність з 31 грудня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА