17:04 11.07.2019

Міжнародний фінансовий аудит "Укроборонпрому" може розпочатися вже у вересні - Абрамавічус

2 хв читати
Міжнародний фінансовий аудит "Укроборонпрому" може розпочатися вже у вересні - Абрамавічус

Новообраний голова наглядової ради держконцерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус очікує, що міжнародний фінансовий аудит підприємств-учасників концерну "Укроборонпром" може розпочатися вже у вересні.

Як повідомила прес-служба держконцерну в четвер, ці оцінки було оприлюднено під час засідання оновленого складу наглядової ради ДК "Укробронпром", яка обрала Абромавичуса новим головою НР, у Києві в середу.

"Вважаю, що за останні роки "Укроборонпром" здійснив декілька успішних кроків у сфері реформування. Але, водночас, деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому в нас є багато завдань, які ми маємо виконати якнайшвидше. І одне з пріоритетних – проведення аудиту "Укроборонпрому", - наголосив Абромавичус.

З огляду на обмеженість фінансових ресурсів, виділених Кабінетом Міністрів для оперативного аналізу діяльності "Укроборонпрому" (32,5 млн грн), наглядова рада ухвалила рішення виконати міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств концерну за період 2018-2019 років.

Вибір аудитора планується забезпечити в рамках нового відкритого тендера на електронному майданчику ProZorro.

Тендерний комітет очолить голова НР "Укроборонпрому" Абромавичус.

Згідно з оприлюдненими під час засідання оцінками наглядової ради, підбиття підсумків тендера й початок міжнародного аудиту заплановані на вересень, проведення аудиту триватиме шість-дев'ять місяців.

За підсумками фінансового аудиту планується проведення стратегічного аудиту й аудиту корпоративного управління "Укроборонпрому". Витрати на їх проведення планується передбачити в проекті держбюджету на 2020 рік.

За пропозицією Абромавичуса під час наступного засідання НР "Укроборонпрому" планується розглянути питання проведення forensiс-аудиту підприємств держконцерну.

Як повідомила прес-служба, під час засідання наглядової ради глава "Укроборонпрому" Павло Букін поінформував про основні результати реформування держконцерну в 2018-2019 роках.

У роботі засідання взяли участь керівники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), представники посольства США в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна розраховує на розблокування допомоги США на 2024 рік - Шмигаль

ЄС виділить Україні ще EUR1,5 млрд перехідного фінансування Ukraine Facility наступного тижня

Ferrexpo завершило 2023 рік із чистим збитком $84,8 млн

Україна експортувала українським морським коридором 40 млн т вантажів, скоротивши їх обробку в Дунайських портах на 16% у 1 кв.

Шмигаль обговорив з президентом Світового банку ситуацію в енергетичному секторі України

"Кернел" повідомив про значне погіршення діяльності через ракетні атаки РФ

Енергосистема України втратила 8 ГВт потужності через нещодавні російські обстріли - прем'єр

"Луцьк Фудз" у 2023р. наростив чистий прибуток на 8,5% до 46 млн грн

Асоціації виробників будматеріалів працюють над відповідністю своєї продукції для оборони стандартам НАТО - президент ВСВБ

Нафта знижується на даних про запаси у США, Brent біля $89,3 за барель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА