14:35 13.09.2019

Гаазький арбітраж відмовив РФ у вимозі переглянути питання юрисдикції за "кримським" позовом ПриватБанку

2 хв читати
Гаазький арбітраж відмовив РФ у вимозі переглянути питання юрисдикції за "кримським" позовом ПриватБанку

Постійна палата арбітражного суду в Гаазі відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду питання юрисдикції за позовом ПриватБанку про експропріацію його активів у Криму.

"12 вересня 2019 року Постійна палата арбітражного суду в Гаазі у справі про захист інвестицій проти Російської Федерації відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду вирішених питань щодо юрисдикції провадження і порушених зобов'язань, як зазначено в проміжному арбітражному рішенні від 24 лютого 2017 року й частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року", - йдеться в прес-релізі банку.

Справу в арбітражі розпочав ПриватБанк 13 квітня 2015 року за порушення РФ зобов'язань щодо ПриватБанку за активами в Криму за угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, укладеною між Україною і Російською Федерацією. РФ не брала участі у справі до ухвалення арбітражним судом зазначених рішень. Наразі РФ призначила своїх представників у суді, й судове провадження продовжить свій перехід до наступного етапу.

Як повідомлялося, в червні 2019 року заступниця голови правління банку Галина Пахачук повідомила, що ПриватБанк оцінює свої втрати внаслідок анексії Криму в $9 млрд.

"Позов подано на суму понад $1 млрд (до інвестиційного арбітражу в Гаазі щодо активів у Криму - ІФ). Але, якщо загалом оцінити втрати, то я вважаю, що банк втратив понад $9 млрд - це валютна позиція, це кредити", - заявила Пахачук.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА