Інтерфакс-Україна
14:50 19.09.2019

НБУ планує здійснити перший випуск банкнот номіналом 1 тис. грн обсягом 5 млн штук

1 хв читати
НБУ планує здійснити перший випуск банкнот номіналом 1 тис. грн обсягом 5 млн штук

 Національний банк України (НБУ) планує здійснити перший випуск банкнот номіналом 1 тис. грн обсягом 5 млн штук, повідомив директор департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко.

"Ми плануємо здійснити його (перший випуск банкнот номіналом 1 тис. грн - ІФ) обсягом 5 млн штук, а далі - в міру надходження замовлень від банків і потреби економіки", - сказав він на брифінгу в четвер.

Зайвенко також повідомив, що нині в обігу перебуває 140 млн шт. монет номіналом 1 грн і майже 124 млн шт. номіналом 2 грн. У 2018 НБУ виготовив 140 млн монет номіналом 1 грн і 145 млн штук монет номіналом 2 грн.

Як повідомлялося, банкноту нового найвищого номіналу в 1 тис. грн буде введено в обіг з 25 жовтня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін продовжив дію ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026р - Свириденко

Представник України в МВФ очікує EUR100 млрд репараційного кредиту на військові потреби і EUR40 млрд у бюджет

АМКУ закрив справу проти ПриватБанку на ринку еквайрингових послуг за відсутності порушень

Наглядову раду Сенс Банку очолив ексфіндиректор "Укрфінжитло" Гладишенко

Атаки РФ на енергетику призвели до перебоїв у роботі активів "Метінвесту" та зниження операційної ефективності

Українські акції та євробонди подешевшали після новин про відтермінування американсько-російських переговорів

ЄІБ надає понад EUR46 млн на підтримку українських міст

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА