06:54 24.09.2019

Запуск ринку землі зможе принести 1-2% додаткового економічного зростання в перший рік і 3-3,5% - у наступні

2 хв читати
Запуск ринку землі зможе принести 1-2% додаткового економічного зростання в перший рік і 3-3,5% - у наступні

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заявляє, що запуск ринку землі зможе принести 1-2% додаткового економічного зростання в перший рік і 3-3,5% - у наступні роки.

"За нашими оцінками, якщо ринок землі відбудеться, він може приносити від 1-2% додаткового економічного зростання, це такий технічний термін. Це означає більше економічного добробуту, більше податків у перші роки, і 3-3,5% в майбутні роки", - сказав він в ефірі телеканалу ICTV в понеділок увечері.

Як повідомлялося, 20 вересня Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в п'ятницю оприлюднило на сайті законопроект зі змінами до законодавства щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, згідно з яким купувати такі земельні ділянки можуть громадяни і юридичні особи України, територіальні громади, держава.

Сукупна площа земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності громадянина або юридичної особи України, з урахуванням пов'язаних осіб: в межах однієї області не повинна перевищувати 15% земель сільськогосподарського призначення такої області; не повинна перевищувати 0,5% земель сільськогосподарського призначення України, зазначено в документі.

Громадяни, яким належить право постійного користування, право довічного успадкованого володіння земельними ділянками державної та комунальної власності, призначеними для ведення селянського (фермерського) господарства, мають право на викуп таких земельних ділянок у власність з розстрочкою платежу до п'яти років за ціною, яка дорівнює нормативній грошовій оцінці таких земельних ділянок без проведення земельних торгів, свідчить текст законопроекту.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА