Інтерфакс-Україна
17:36 24.09.2019

Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

2 хв читати
Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

Кабінет Міністрів України має намір затвердити п'ять радників з "великої приватизації" - для ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), вугільної компанії "Краснолиманська", ДП "Завод "Електроважмаш" і ПрАТ "Індар", повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Зранку я пообіцяв розблокувати велику приватизацію через призначення радників з приватизації для п'яти компаній: Одеського припортового заводу, вугільної компанії "Краснолиманська", "Індару", заводу "Електроважмаш" та Об'єднаної гірничо-хімічної компанії. Зробив. Тільки що погодив подання Фонду держмайна на Кабінет Міністрів про це", - написав Милованов у соцмережі Facebook у вівторок.

Він уточнив, що залишилося кілька днів на інші погодження і рішення Кабміну, після чого радники зможуть розпочати роботу.

"Нарешті, сьогодні я розблокую п'ять радників з "великої" приватизації з Фонду держмайна. І подаю на уряд", - сказав Милованов під час Visa Cashless Forum у Києві вранці у вівторок.

Він також зазначив, що після ухвалення Верховною Радою закону про приватизацію до списку великих держпідприємств, що підлягають продажу, додасться ще 21 компанія.

"Доки ми тут з вами розмовляємо, мій заступник Павло Кухта відправив на погодження з приблизно 30 органами центральної влади 800 підприємств на приватизацію", - додав міністр.

Як повідомлялося, ФДМ провів конкурси з відбору інвестрадників для шести об'єктів з переліку підприємств "великої приватизації". Для продажу ОПЗ фонд відібрав Pericles Global Advisory, яка перемогла у складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital.

"Конкорд Консалтинг" у складі консорціуму KPMG, "Бюро Маркуса", Redcliffe Partners став радником приватизації вугільної компанії "Краснолиманська", ПрАТ "Президент-готель" і ПрАТ "Індар". "Електроважмаш", згідно з результатами конкурсів, має готувати до приватизації "KMPG Україна" у складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting, а "Об'єднану гірничо-хімічну компанію" (ОГХК) - "BDO корпоративні фінанси" у складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine та Asset Expertise. Проте їхню роботу було заблоковано судовим рішенням.

Проект держбюджету на 2020 рік передбачає надходження в 5 млрд грн від приватизації.

 

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА