17:36 24.09.2019

Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

2 хв читати
Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

Кабінет Міністрів України має намір затвердити п'ять радників з "великої приватизації" - для ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), вугільної компанії "Краснолиманська", ДП "Завод "Електроважмаш" і ПрАТ "Індар", повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Зранку я пообіцяв розблокувати велику приватизацію через призначення радників з приватизації для п'яти компаній: Одеського припортового заводу, вугільної компанії "Краснолиманська", "Індару", заводу "Електроважмаш" та Об'єднаної гірничо-хімічної компанії. Зробив. Тільки що погодив подання Фонду держмайна на Кабінет Міністрів про це", - написав Милованов у соцмережі Facebook у вівторок.

Він уточнив, що залишилося кілька днів на інші погодження і рішення Кабміну, після чого радники зможуть розпочати роботу.

"Нарешті, сьогодні я розблокую п'ять радників з "великої" приватизації з Фонду держмайна. І подаю на уряд", - сказав Милованов під час Visa Cashless Forum у Києві вранці у вівторок.

Він також зазначив, що після ухвалення Верховною Радою закону про приватизацію до списку великих держпідприємств, що підлягають продажу, додасться ще 21 компанія.

"Доки ми тут з вами розмовляємо, мій заступник Павло Кухта відправив на погодження з приблизно 30 органами центральної влади 800 підприємств на приватизацію", - додав міністр.

Як повідомлялося, ФДМ провів конкурси з відбору інвестрадників для шести об'єктів з переліку підприємств "великої приватизації". Для продажу ОПЗ фонд відібрав Pericles Global Advisory, яка перемогла у складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital.

"Конкорд Консалтинг" у складі консорціуму KPMG, "Бюро Маркуса", Redcliffe Partners став радником приватизації вугільної компанії "Краснолиманська", ПрАТ "Президент-готель" і ПрАТ "Індар". "Електроважмаш", згідно з результатами конкурсів, має готувати до приватизації "KMPG Україна" у складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting, а "Об'єднану гірничо-хімічну компанію" (ОГХК) - "BDO корпоративні фінанси" у складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine та Asset Expertise. Проте їхню роботу було заблоковано судовим рішенням.

Проект держбюджету на 2020 рік передбачає надходження в 5 млрд грн від приватизації.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заборгованість із зарплати в Україні у 2019 році зросла на 14,7%

ОГТСУ розглядає можливість об'єднання точок входу/виходу на західному кордоні у віртуальні з'єднання

Бразилія припинила антидемпінгові заходи щодо імпорту автомобільних шин з України

Обсяг готівки в обігу в Україні в 2019 році зріс на 6,2%

Україна виступає за оновлення положень торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС - Гончарук

ЄС виділить Україні EUR26 млн на підтримку розвитку сільського господарства та малого фермерства - в Брюсселі підписано угоду

Україна розраховує на отримання EUR500 млн 2-го траншу макрофіндопомоги ЄС у I кв. 2020 р.

Реальна зарплата українців в 2019 р. зросла на 11,3% - Держстат

Ціна газу для населення і тепловиків у січні за новою методикою становитиме 4,65 грн/куб. м без ПДВ і транспортування

Україна та Євросоюз мають розробити спільну дорожню карту щодо реалізації Європейського зеленого пакту - Гончарук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА