Інтерфакс-Україна
13:01 30.09.2019

Прем'єр України допускає staff level agreement з МВФ за новою програмою в жовтні після переговорів у Вашингтоні

1 хв читати
Прем'єр України допускає staff level agreement з МВФ за новою програмою в жовтні після переговорів у Вашингтоні

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук допускає staff level agreement з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за новою програмою в жовтні після переговорів у Вашингтоні, повідомив він на прес-брифінгу в понеділок у Києві.

"Через кілька тижнів наша група міністрів із відповідним зустрічним візитом відвідає штаб-квартиру МВФ... Можливо (можливо!), на цій зустрічі укладемо staff level agreement. Це означає, ми домовимося про текст меморандуму", - сказав він.

Раніше перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова анонсувала наступний етап переговорів щодо нової програми з МВФ на щорічних зборах країн-членів МВФ у Вашингтоні.

Як повідомлялося, Україна проводить переговори про можливість відкриття нової програми на $5-6 млрд. У вересні Україну відвідала місія МВФ, яка згодом повідомила про плани продовжити дискусію найближчими тижнями.

Представники української сторони до початку роботи місії допускали, що вже за її підсумками можна досягти рекомендації про відкриття нової програми. Однак, за даними джерел агентства "Інтерфакс-Україна", близьких до переговорів, негативний вплив на кінцевий результат справили останні події навколо ПриватБанку (Київ), інформація про можливий компроміс з його екс-акціонерами без належної реакції глави держави, обшуки в банку, а також тиск на керівництво Національного банку країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зростання сільського господарства підняло темпи приросту ВВП у серпні до 8% - ІЕД

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

"Київтеплоенерго" заявляє про черговий обшук офісу Нацполіцією і безпідставний зрив роботи підприємства

Україна та ЄБРР уклали чергову грантову угоду для реалізації проєктів на ЧАЕС

Регіональними програмами компенсацій у межах "єОселі" скористалися 1,2 тис. позичальників

Apartel resorts шукає ділянку під п’ятизірковий готель у центрі Львова

НБУ дозволив купівлю валюти для поштових відправлень до США та врегулював питання різних лімітів

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА