Інтерфакс-Україна
11:44 11.10.2019

Криклій хоче зробити "Укрпошту" квазібанком

1 хв читати
Криклій хоче зробити "Укрпошту" квазібанком

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій хоче зробити АТ "Укрпошта" квазібанком, про це він написав у коментарях у Facebook гендиректору підприємства Ігорю Смілянському.

Глава "Укрпошти" у відповідь пожартував, що ця інформація поки що є таємницею.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" Смілянський заявив, що робота над дозволом "Укрпошті" працювати з коштами населення в рамках обмеженої банківської ліцензії перебуває "в процесі".

Як повідомлялося, "Укрпошта" виступає за надання їй права працювати з коштами населення в рамках обмеженої банківської ліцензії, зокрема, відкриваючи їм рахунки. Однак Нацбанк висловлюється проти, відзначаючи наявність на ринку чотирьох великих держбанків, сумарна частка яких після приватизації ПриватБанку перевищила 50% ринку.

Крім того, Міністерство фінансів України в рамках оновленої стратегії зазначило, що має намір відхиляти будь-які ініціативи, які можуть призвести до зростання частки держави в банківському секторі.

"Укрпошта" надає послуги на 100% території України, маючи 11 тис. відділень і понад 30 тис. листонош. Місяць тому компанію відзначив Всесвітній поштовий союз як найкращу пошту світу в двох номінаціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА