Інтерфакс-Україна
16:53 15.10.2019

МВФ очікує на зростання ВВП України на 3% у 2020 році

1 хв читати
МВФ очікує на зростання ВВП України на 3% у 2020 році

Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує на зростання ВВП України на 3% за підсумками 2019 року і тривідсоткове зростання у 2020 році, свідчить розміщений на сайті фонду макроекономічний прогноз.

Згідно з макропрогнозом, оприлюдненим у вівторок, МВФ очікує також, що рівень інфляції за підсумками цього року в Україні становитиме 8,7%, а у 2020 році знизиться до 5,9%.

Зростання споживчих цін наприкінці цього року становитиме 7%, а наприкінці 2020 року - 5,6%, свідчать матеріали макропрогнозу.

Згідно з очікуваннями фонду, в 2024 році реальний ВВП може прискорити своє зростання до 3,3%, тоді як інфляція до 2024 року знизиться до 5%.

Як зазначено в матеріалах, дефіцит поточного рахунку цього року очікується на рівні 2,8%, а наступного збільшиться до 3,5%.

При цьому рівень безробіття цього і наступного року очікується на рівні 8,7% і 8,2% відповідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

"Київтеплоенерго" заявляє про черговий обшук офісу Нацполіцією і безпідставний зрив роботи підприємства

Україна та ЄБРР уклали чергову грантову угоду для реалізації проєктів на ЧАЕС

Регіональними програмами компенсацій у межах "єОселі" скористалися 1,2 тис. позичальників

Apartel resorts шукає ділянку під п’ятизірковий готель у центрі Львова

НБУ дозволив купівлю валюти для поштових відправлень до США та врегулював питання різних лімітів

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

Sky Bank акредитував для участі в програмі "єОселя" проєкт "Інтергал-Буду" у Львові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА