Інтерфакс-Україна
13:17 05.11.2019

Гончарук спростував інформацію про нібито заморожування підготовки нової програми України з МВФ

1 хв читати
Гончарук спростував інформацію про нібито заморожування підготовки нової програми України з МВФ

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук спростував інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про те, що підготовку нової програми України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) нібито заморожено.

"Чутки про те, що програма заморожена, МВФ відмовився - це просто маніпуляції, яким не варто вірити. Переговори та робота тривають. Ми щодня на телефоні з нашими колегами (з МВФ - ІФ)", - сказав він на прес-конференції у зв'язку з представленням підготовленого урядом до другого читання проекту закону "Про державний бюджет України на 2020 рік" у вівторок у Києві.

Міністр фінансів Оксана Маркарова, у свою чергу, повідомила, що процес переговорів з МВФ рухається швидко та конструктивно.

"Я не вперше проводжу переговори з нашими партнерами з Міжнародного валютного фонду. Наш процес, можу ще раз підтвердити, рухається дуже конструктивно, швидше, наприклад, ніж це було минулого року, швидше, ніж це було три роки тому, коли ми обговорювали програму", - сказала вона.

Як повідомлялося, Україна проводить переговори про можливість відкриття фондом нової 3-річної програми розширеного фінансування на $5-6 млрд. У вересні Київ відвідала місія МВФ, яка згодом повідомила про плани продовжити дискусію.

Як повідомив директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен (Poul Thomsen), місія МВФ незабаром знову прибуде в Україну для обговорення нової програми розширеного фінансування EFF.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

В Україні немає такої ціни на нерухомість, щоб це був добрий бізнес – бізнесмен Мішалов

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА