Інтерфакс-Україна
11:26 11.11.2019

Світовий банк висловлює повну підтримку земельній реформі в Україні

1 хв читати
Світовий банк висловлює повну підтримку земельній реформі в Україні

Світовий банк (СБ) повністю підтримує земельну реформу в Україні та відзначає її користь для всіх гравців на ринку.

"СБ висловлює повну підтримку відкриттю ринку сільськогосподарських земель, яке запланувало керівництво України. Земельна реформа потрібна для того, щоб українські фермери могли купувати та продавати землю сільськогосподарського призначення, щоб вони мали доступ до кредитів, можливість інвестувати та диверсифікувати джерела своїх доходів, а власники землі могли отримати належний їм прибуток за свій найцінніший актив", - йдеться в оприлюдненій заяві банку.

У СБ вважають, що відкриття ринку землі піде на користь і всім фермерам - малим, середнім та великим, і землевласникам.

"Реформа підвищує рівень життя українського народу шляхом розкриття сільськогосподарського потенціалу країни. Запланована реформа також включає заходи з обмеження концентрації землі в одних руках, припинення рейдерських атак і надає фінансову допомогу малим фермерам. Двох десятиліть закритого ринку та непрозорості, яка стимулює корупцію, вистачило всім. Прийшов час земельної реформи", - наголошується у заяві.

Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує проведення земельної реформи в Україні та готовий надати фінансову допомогу в рамках земельної реформи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

EFI Group планує відкрити завод кормів в Черкаській області в серпні 2026р.

Держбюджет-2026 збільшив підтримку агросектора на 47%, до 14,1 млрд грн

Качка обговорив з міністром сільського господарства Ізраїлю посилення діалогу щодо торгівлі зерновими культурами

Фонд "Житло для ВПО" з фіндопомогою у EUR1,1 млн від польської Dom Development реалізує третій проєкт реконструкції

Держгеонадра з чергової спроби реалізувала "Газ-МДС" Любинецьку нафтогазову площу з перевищенням ціни удвічі

Верховна Рада схвалила держбюджет-2026 з доходами 2,9 трлн грн та видатками 4,8 трлн грн

Ще шість проєктів відібрали для фінансування за Програмою відновлення України III

Кабмін ініціював припинення повноваження частини наглядових рад держенергокомпаній, нових членів оберуть до кінця грудня - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА