15:55 11.11.2019

Український сервіс безкоштовної доставки їжі Raketa розпочав роботу в Києві, в планах на 2020-й ще 15 міст

2 хв читати

 Сервіс із доставки готової їжі з ресторанів Raketa (Дніпро) почав працювати в Києві.

Згідно з офіційним повідомленням компанії, 11 листопада 2019 року в Києві розпочали роботу близько 200 піших, вело-, мото- та автокур'єрів Raketa, які здійснюють безкоштовну доставку страв більше ніж із 70 ресторанів, розташованих у центральних районах міста, з заявленим часом доставки 60 хвилин. Замовлення здійснюється в мобільному застосунку (доступно для iOS і Android).

Перші кілька місяців Raketa працюватиме в столиці в режимі бета-тестування. За цей час сервісом планується покрити всю територію Києва.

Розміру комісій з боку ресторану за доставку замовлення в компанії не розкривають.

Згідно з повідомленням, компанія планує охопити щонайменше 30% ринку замовлень їжі в Україні та розвивати мережу власних кухонь (dark kitchen). Перша з них уже працює в тестовому режимі в районі Бессарабського ринку Києва, а в планах - відкрити в столиці 25-30 таких кухонь.

"Мережа власних кухонь дасть нам змогу замикати всередині компанії все процеси, забезпечувати ідеальний сервіс, а найголовніше - здійснювати доставку менше ніж за 30 хвилин", - зазначив співзасновник Raketa Олексій Юхимчук, слова якого наводяться в повідомленні.

У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого розпочнеться покриття всіх міст країни з населенням понад 200 тис. У середньостроковій перспективі список сервісів може бути доповнений доставкою квітів, подарунків тощо.

Рaketa - сервіс доставки їжі з ресторанів, який розпочав роботу в Дніпрі з 5 березня 2018 року. На сьогодні компанією володіють три стейкхолдери, серед яких - українські підприємці Олексій Юхимчук і Станіслав Дмитрик (ім'я третього власника не розголошується).

Раніше сервіс Raketa належав компанії Pokupon.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА