Інтерфакс-Україна
11:37 25.11.2019

Рахунки ДФС щодня блокуються судовими позовами - Нефьодов

1 хв читати
Рахунки ДФС щодня блокуються судовими позовами - Нефьодов

Рахунки Державної фіскальної служби (ДФС) щодня блокуються судовими позовами, у зв'язку з чим виникла, зокрема, проблема з оплатою останнього траншу за постачання одного зі сканерів на митницю, повідомив глава Державної митної служби Максим Нефьодов у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"За останні три місяці було лише два дні, коли ДФС могла щось оплатити, тому що її рахунки щодня блокуються різними судовими позовами. Тому в нас виникла проблема з оплатою останнього траншу, але тільки з технічних причин. Ми щодня подаємо платіжки до Держказначейства. Але все буде добре", - сказав Нефьодов.

"Ми боремося в судах, щоб розблокувати рахунки", - додав він.

При цьому Нефьодов наголосив, що в таких умовах проблеми з оплатою стосуються оплати будь-яких рахунків. "Це не лише проблема щодо сканерів, це стосується будь-яких оплат, крім захищених статей, як зарплата, наприклад. Так, сумна ситуація, але це одна з причин, чому ДФС ліквідується", - зазначив глава Держмитної служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

ЄІБ надає EUR100 млн через Укргаз та Укрексім на зміцнення економічної стійкості та інфраструктури опалення в Україні

Бізнес потребує ефективної та зрозумілої процедури бронювання кадрів через їх дефіцит - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА