19:02 27.11.2019

Fitch підвищило рейтинг "ДТЕК Енерго" до "B-"

2 хв читати
Fitch підвищило рейтинг "ДТЕК Енерго" до "B-"

 Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings після завершення української DTEK Energy B.V. ("ДТЕК Енерго") реструктуризації боргу підвищило її довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) до "B-" з "RD" (обмежений дефолт), прогноз за рейтингом - "стабільний".

"РДЕ "B-" відображає підвищену фінансову гнучкість ДТЕК після успішної реструктуризації боргу, схильність слабкому українському операційному середовищу, виділення дистрибуційних активів з 2019 року, обмежену ліквідність у довгостроковій перспективі, високі валютні ризики та систему регулювання, що розвивається (запуск нової моделі ринку - ІФ)", - ідеться в повідомленні агентства в середу.

Згідно з ним, Fitch також підвищило рейтинг єврооблігацій "ДТЕК Енерго" в доларах США до "B-" з рейтингом відновлення "RR4".

Як повідомлялося, енергохолдинг 18 листопада 2019 року завершив реструктуризацію останніх $245 млн банківського боргу на умовах реструктуризації, які було запропоновано всім власникам позик у 2016 році. Вони передбачають пролонгацію терміну погашення частини боргу до 2023 року (з невеликою амортизацією в 2020-2022 рр.) і конвертацію частини банківського боргу в єврооблігації з погашенням у 2023-2024 рр.

За даними Fitch, у листопаді-грудні цього року ДТЕК має виплатити кредиторам у рамках реструктуризації $76 млн, у 2020 році - $50 млн.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва й реалізації електроенергії.

"ДТЕК Енерго" - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК. У січні-червні 2019 року вона скоротила чистий прибуток на 38,2% порівняно з аналогічним періодом 2018 року - до 3,342 млрд грн при зниженні виручки на 35,8% - до 53,426 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА