Інтерфакс-Україна
16:21 03.01.2020

Підконтрольний російському ЗЕБ ПІБ має намір здати банківську ліцензію - порядок денний зборів акціонерів

1 хв читати
Підконтрольний російському ЗЕБ ПІБ має намір здати банківську ліцензію - порядок денний зборів акціонерів

Збори акціонерів Промінвестбанку (ПІБ, Київ), власником якого є російський ЗЕБ, 6 лютого розгляне питання про припинення здійснення товариством банківської діяльності без припинення юридичної особи.

Згідно з порядком денним зборів, оприлюдненим у системі розкриття інформації НКЦПФР, акціонери мають намір також затвердити план припинення банківської діяльності.

ПАТ "Промінвестбанк" заснований у 1992 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2019 року за розміром загальних активів (37,661 млрд грн) посідав 12-те місце серед 76 банків.

ЗЕБ став власником Промінвестбанку в 2008 році й володіє 99,7726% його акцій. Свої інвестиції в його розвиток ЗЕБ оцінює у $2,7 млрд.

Останніми місяцями ПІБ планомірно згортав банківську діяльність. Зокрема, у 2019 році фінустанова скоротила мережу відділень з 56 до одного, закрила поточні рахунки ФОП, припинила співпрацю з Mastercard.

За даними звіту про стрес-тестування Нацбанку на початок 2019 року, Промінвестбанк за базовим сценарієм потребував додаткового капіталу розміром 4,605 млрд грн, за несприятливим макроекономічним сценарієм - 6,32 млрд грн. Станом на 1 вересня потреба в додатковому капіталі в результаті вжитих банком заходів знизилася до 2,725 млрд грн і 3,961 млрд грн відповідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА