Інтерфакс-Україна
13:09 22.01.2020

Amazon залишився найдорожчим брендом світу, його вартість перевищила $220 млрд - Brand Finance

2 хв читати
Amazon залишився найдорожчим брендом світу, його вартість перевищила $220 млрд - Brand Finance

Американський інтернет-ритейлер Amazon.com. Inc. посів перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу третій рік поспіль, при цьому його вартість сягнула рекордних $220,8 млрд, свідчать результати щорічного дослідження консалтингової фірми Brand Finance.

До рейтингу поточного року потрапили 44 ритейлери, їхня сукупна вартість сягнула майже $800 млрд, що робить сектор третім найдорожчим після технологічного та банківського.

Технологічний гігант Google перемістився з третього на друге місце, його вартість зросла на 11,9%, до $159,72 млрд. Трійку лідерів замикає Apple, вартість якої скоротилася на 8,5% і становила $140,52 млрд.

На четвертому місці залишилася компанія Microsoft, хоча її вартість знизилася на 2,1% і становила $117,07 млрд. П'яте місце, як і торік, посідає південнокорейська Samsung (+3,5%, $94,49 млрд).

Американський ритейлер Walmart Inc. перемістився з 11-го на восьме місце, увійшовши до топ-10 найдорожчих брендів. Його вартість збільшилася на 14,2%, до $77,52 млрд.

У Китаї найдорожчим брендом володіє банк Industrial & Commercial Bank of China (ICBC). Він перемістився в рейтингу на шосте місце з восьмого (+1,2%, $80,79 млрд).

Серед європейських компаній найвище (11-те) місце за вартістю бренда займає німецький Mercedes-Benz - його вартість зросла на 7,8%, до $65,04 млрд. У двадцятці більше європейських компаній немає, тоді як представників США загалом 9 із 20, Китаю - 8.

Лідером за показником "сила бренда" залишилася компанія Ferrari. Порівняльна сила бренда враховує інвестиції в маркетинг і рекламу, акціонерний капітал, а також результати діяльності компаній. Із 500 відстежуваних Brand Finance назв лише 12 отримали найвищий рейтинг у цій категорії - "AAA+".

На другому місці розмістився Disney, третє місце посідає WeChat, четверте - Сбербанк, п'яте - Deloitte.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про енергоєвроінтеграцію вкрай важливий для прозорості ринку е/е України та відсіювання недобросовісних гравців – експерт

Ціни на молоко у липні почали підвищуватись завдяки експортному попиту

Кредит ПриватБанку "Нафтогазу" в 4,7 млрд грн є його найбільшим енергокредитом з початку війни та першим для компанії

Україна пропонує Ізраїлю провести засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва та відновити політичні консультації між МЗС

Банки вперше з 2024 р. прогнозують покращення якості кредитів

Стартує навчання четвертої групи програми REDpreneurUA

Затверджений новий статут "Укрнафти" передбачає перехід від одноосібного до колегіального виконавчого органу – компанія

НБУ відкликав ліцензії у трьох фінкомпаній і застосував заходи впливу до ще трьох

Банки очікують зростання вкладів населення, їх вартості та строковості у ІІІ кв. 2025 р. – опитування НБУ

Рада ухвалила за основу законопроєкт про інтеграцію українського ринку електроенергії до ринку ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА