13:09 22.01.2020

Amazon залишився найдорожчим брендом світу, його вартість перевищила $220 млрд - Brand Finance

2 хв читати
Amazon залишився найдорожчим брендом світу, його вартість перевищила $220 млрд - Brand Finance

Американський інтернет-ритейлер Amazon.com. Inc. посів перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу третій рік поспіль, при цьому його вартість сягнула рекордних $220,8 млрд, свідчать результати щорічного дослідження консалтингової фірми Brand Finance.

До рейтингу поточного року потрапили 44 ритейлери, їхня сукупна вартість сягнула майже $800 млрд, що робить сектор третім найдорожчим після технологічного та банківського.

Технологічний гігант Google перемістився з третього на друге місце, його вартість зросла на 11,9%, до $159,72 млрд. Трійку лідерів замикає Apple, вартість якої скоротилася на 8,5% і становила $140,52 млрд.

На четвертому місці залишилася компанія Microsoft, хоча її вартість знизилася на 2,1% і становила $117,07 млрд. П'яте місце, як і торік, посідає південнокорейська Samsung (+3,5%, $94,49 млрд).

Американський ритейлер Walmart Inc. перемістився з 11-го на восьме місце, увійшовши до топ-10 найдорожчих брендів. Його вартість збільшилася на 14,2%, до $77,52 млрд.

У Китаї найдорожчим брендом володіє банк Industrial & Commercial Bank of China (ICBC). Він перемістився в рейтингу на шосте місце з восьмого (+1,2%, $80,79 млрд).

Серед європейських компаній найвище (11-те) місце за вартістю бренда займає німецький Mercedes-Benz - його вартість зросла на 7,8%, до $65,04 млрд. У двадцятці більше європейських компаній немає, тоді як представників США загалом 9 із 20, Китаю - 8.

Лідером за показником "сила бренда" залишилася компанія Ferrari. Порівняльна сила бренда враховує інвестиції в маркетинг і рекламу, акціонерний капітал, а також результати діяльності компаній. Із 500 відстежуваних Brand Finance назв лише 12 отримали найвищий рейтинг у цій категорії - "AAA+".

На другому місці розмістився Disney, третє місце посідає WeChat, четверте - Сбербанк, п'яте - Deloitte.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна має намір утриматися від великої приватизації на період кризи

Кабмін України на 2020р погіршив прогноз інфляції до 8,7% і прогноз середньорічного курсу до 29,5 грн / $ 1

Кабмін спростив отримання допомоги з безробіття на період карантину

Кабмін у змінах до держбюджету зберіг 60% фінансування Держкіно і знайшов кошти на часткове фінансування Інституту книги

Кабмін має намір до кінця року на 30% зменшити оплату праці керівникам і членам наглядової ради держпідприємств

Кабмін має намір зберегти в повному обсязі фінансування для аграріїв і фермерів

Кабмін пропонує зменшити на 4% фінансування Міносвіти

"ДТЕК Енерго" має намір реструктуризувати борг за єврооблігаціями і банківськими кредитами

Французька CMA CGM продала частку в контейнерному терміналі в Одесі Terminal Link

Загалом від МВФ плюс Всесвітній банк і ЄБРР Україна може отримати мінімум $ 10 млрд, також тривають переговори з окремими країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА