15:43 17.03.2020

Банки різко знизили курс гривні під час онлайн-обміну

1 хв читати
Банки різко знизили курс гривні під час онлайн-обміну

Дефіцит готівкової валюти призвів до стрибка її курсу у вівторок і потягнув за собою курс онлайн-обміну комерційних банків, до якого Нацбанк порадив звертатися громадянам.

Станом на 14:00 Монобанк підняв котирування купівлі з 26,91 грн/$1 до 27,71 грн/$1, а продажу - з 27,84 грн/$1 до 28,97 грн/$1.

У ПриватБанку курси онлайн-обміну становлять: купівля - 27,7 грн/$1, продаж - 28,99 грн/$1.

На "сірому" ринку курс на середину дня нащупав рівні спротиву під час купівлі 28-28,2 грн/$1, а під час продажу - 28,4-28,5 грн/$1.

На міжбанківському ринку Нацбанк у четвер уперше за три дні відмовився від проведення валютного аукціону, але і далі підтримував гривню інтервенціями. У результаті на початку дня котирування були відносно стабільними на рівні близько 27 грн/$1 порівняно з 26,7 грн/$1 увечері раніше, однак потім гривня злегка просіла й тут - до 27,1-27,15 грн/$1.

НБУ у вівторок знову заявив про готовність підтримувати гривню, визнав проблему з дефіцитом валюти на готівковому ринку і повідомив про пошук її рішення разом із банками. На 15:00 Нацбанк призначив прес-конференцію щодо поточної ситуації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десятка мереж АЗС у 2024р збільшили виплату податків на 40%

СЕО "ArcelorMittal Кривий Ріг" закликав міжнародних партнерів створити СП з АМКР для розвитку видобутку копалин у регіоні

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА