18:52 17.03.2020

Uber Eats зробила доставку в Києві, Одесі, Львові та Харкові безкоштовною до кінця березня і нагадує про можливість безконтактної доставки

2 хв читати
Uber Eats зробила доставку в Києві, Одесі, Львові та Харкові безкоштовною до кінця березня і нагадує про можливість безконтактної доставки

Сервіс із доставки їжі Uber Eats в Україні розіслав своїм користувачам промокод для безкоштовної доставки з 17 до 31 березня 2020 року із ресторанів у Києві, Одесі, Львові та Харкові, щоб підтримати їх під час карантину.

Згідно з повідомленням сервісу, оприлюдненим у вівторок, у відповідь на побоювання, пов'язані з коронавірусом та зі зростаючою тенденцією до мінімізації контактів, компанія почала інформувати користувачів про можливості сервісу Uber Eats із доставки "до дверей", а також планує впроваджувати додатковий функціонал, щоб зробити процес ще зручнішим.

"Uber Eats розіслав кур'єрам у всьому світі рекомендації, які, у свою чергу, засновані на рекомендаціях Центру з контролю та профілактиці захворювань США (CDC) про те, як допомогти уберегтися від вірусу. Ми також шукаємо додаткові методи, за допомогою яких Uber і Uber Eats можуть підтримувати співтовариство в ці важкі часи ", - йдеться в повідомленні компанії.

На думку Uber Eats, доставка їжі може допомогти ресторанам задовольняти попит, що скоротився через обмеження в роботі.

"У Uber Eats задіяна спеціальна команда з роботи з ресторанами, які захочуть співпрацювати з нашим сервісом, і яка шукає різні способи підтримки місцевих ресторанів", - наголошується в повідомленні.

Із метою підтримати партнерів у ресторанному бізнесі Uber Eats зробила безкоштовною доставку для всіх користувачів в Україні та на багатьох інших ринках Центральної та Східної Європи з 17 березня до 31 березня включно.

"Ми почали інформувати користувачів про те, як зробити замовлення з безконтактною доставкою до дверей, а також зробили і саму доставку повністю безкоштовною в усіх містах, де працює Uber Eats, до кінця березня. Для активації безкоштовної доставки користувачам потрібно буде ввести промокод, який буде розіслано листом і розміщено в банері в додатку Uber Eats", - наводить прес-служба сервісу слова генерального менеджера в Північній і Східній Європі в Uber Eats Чаріті Саффорда.

За його словами, це рішення має на меті підтримати українських користувачів, які вважають за краще залишатися вдома під час карантину.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна вклала у модернізацію енергосистеми в рамках синхронізації з європейською понад EUR600 млн

Імпорт е/е в 2021 р. склав трохи більше за 1% споживання, найбільшим експортером стала Білорусь

Україна буде запрошена до сертифікації "Північного потоку-2" під час розгляду цього питання ЄК

У середньому витрати іноземних туристів в Україні у 2021 році становлять $929 - ДАРТ

Нацбанку достаточно монетарных инструментов для реакции на ситуацию, ограничения являются рудиментом – глава НБУ

Україна тимчасово втратила доступ до зовнішніх ринків капіталу через стресові рівні ставок - НБУ

НБУ в найближчі квартали утримається від інтервенцій із купівлі валюти для поповнення резервів

НБУ підвищив облікову ставку до 10% річних

УЗ з'ясовує з польською PKP причини скорочення пропускної спроможності транзиту, звинувачує поляків у значному простої вагонів

Група депутатів пропонує випуск облігацій під гарантії США для погашення боргу ДПЗКУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА