Інтерфакс-Україна
18:35 26.06.2020

"Укроборонпром" і ДП "Антонов" розпочали розробку програми відродження авіаційної галузі України

2 хв читати
"Укроборонпром" і ДП "Антонов" розпочали розробку програми відродження авіаційної галузі України

Державний концерн "Укроборонпром" спільно з ДП "Антонов", підприємствами авіаційної галузі та членами уряду розпочали підготовку пропозицій для проекту програми відродження авіаційної галузі на середньострокову перспективу.

Як повідомила прес-служба "Укроборонпрому", в п'ятницю, 26 червня почала працювати спеціальна робгрупа з представників низки підприємств галузі під головуванням заступника генерального директора з трансформації концерну Романа Бондаря і в.о. президента ДП "Антонов" Олександра Лося.

До неї увійшли, зокрема, представники "Українського науково-дослідного інституту авіаційних технологій", ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес", ДП "Завод 410 ЦА", Харківського машинобудівного заводу "ФЕД", Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, а також представники концерну з питань авіабудування і стратегічних проектів.

"Розробка та затвердження урядової програми - довгоочікувана подія для авіапрому. Це дасть змогу забезпечити фінансуванням вітчизняне літакобудування, дозволить нашим замовникам – Міноборони та МВС – задовольнити власний попит на літаки АН, а для "Антонова" – отримати стартовий імпульс для розвитку вітчизняного літакобудування", - цитує прес-служба "Укроборонпрому" Бондаря.

У першому засіданні робочої групи також узяла участь заступник міністра розвитку економіки та сільського господарства Юлія Свириденко. Вона координуватиме підготовку та подання концепції розвитку авіаційної галузі на розгляд урядовому комітету для подальшого формування бюджетної декларації на 2021 рік.

"Укроборонпром" повідомляє, що запропонована концепція розвитку складається з п'яти основних програм, які вирішують стратегічні напрями фінансування галузі.

Метою програм є створення умов для реалізації проектів інноваційних досліджень і розробки нових конкурентоспроможних авіаційних технологій, матеріалів, виробничих процесів та обладнання, проведення випробувань, реалізація і впровадження яких дасть змогу розробити зразки нових конкурентоспроможних моделей серійних, модернізованих пасажирських і транспортних літаків, вертольотів, двигунів до них, іншої авіаційної техніки, а також сприятиме її експорту на зовнішні ринки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Технічна освіта є питанням нацбезпеки, і бізнес має бути залучений до освітньої екосистеми на всіх рівнях –"Метінвест"

НБУ затвердив порядок страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021 р., - думка

Ми у будь-якому випадку прийдемо до розкриття банківської таємниці – Мінфін

Вартість проєктів комплексної модернізації з 2016 року збільшилася втричі - до EUR300/кв.м

Обсяг виплаченого нацкешбеку у травні зріс на 10% та став найбільшим за час програми

"Ліси України" встановили рекорд і реалізували у ІІ кв.-2025 р. необробленої деревини на 8,9 млрд грн

Зовнішнє фінансування держбюджету за I пів.-2025 зросло на 9% та становило $22 млрд - Мінфін

Голова енергокомітету Ради розраховує на ухвалення закону про обʼєднання ринків е/е України та Європи до жовтня

Правління "Укренерго" планується сформувати до кінця липня, як і вийти на завершення реструктуризації бондів, - Бойко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА