14:14 06.07.2020

"Нова пошта" за I півріччя збільшила доставку посилок на 32%

2 хв читати
"Нова пошта" за I півріччя збільшила доставку посилок на 32%

Компанія "Нова пошта" за січень-червень 2020 року доставила понад 128 млн посилок і вантажів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Як наголошується в повідомленні прес-служби компанії, зростання обсягів пов'язане з тим, що клієнти почали робити дешевші покупки, але частіше.

"Таку тенденцію ми помітили на початку карантину і спостерігали до травня, коли відбулося послаблення карантину. Середня вага посилок, які відправляли наші клієнти, становила 3,5 кг, вантажів - 80 кг. Особливістю другого кварталу стало зростання обсягів кур'єрської доставки на 35%", - йдеться в повідомленні "Нової пошти".

У компанії також зазначили, що запущена у квітні послуга з доставки ліків мала у клієнтів популярність - за три місяці компанія здійснила понад 82 тис. таких відправлень, з яких 50% було доставлено в села та районні центри.

Найбільше відправлень було здійснено жителям Київської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

"У першому півріччі зросла й міжнародна доставка. "Нова пошта Глобал", що входить до групи "Нова пошта", за цей період доставила понад 2,4 млн посилок і вантажів, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На думку компанії, таке зростання було зумовлене розвитком співпраці з китайською Cainiao, американською iHerb, а також зростанням кількості відправлень із магазинів Китаю, Великої Британії, США і Польщі через сервіс NP Shopping.

Заснована в 2001 році ГК "Нова Пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

Група "Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Глобал".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА