18:27 15.07.2020

ТОВ "Смартленд" купило київський готель "Дніпро" на онлайн-аукціоні за 1,1 млрд грн

2 хв читати
ТОВ "Смартленд" купило київський готель "Дніпро" на онлайн-аукціоні за 1,1 млрд грн

Фонд держмайна України (ФДМ) під час онлайн-аукціону в середу продав київський готель "Дніпро" за 1,1 млрд грн.

За даними системи "ProZorro.Продажі", переможцем о 16:52 за підсумками третього раунду стало ТОВ "Смартленд", зареєстроване під №23 із пропозицією 1 млрд 111 млн 111 тис. 222,22 грн. Стартова ціна об'єкта становила 80,9 млн грн.

Згідно з даними аукціону, під час другого раунду учасник №1 запропонував ціну в 1 млрд грн.

Максимальна пропозиція на етапі початкових заявок поступила від учасника №23 - 711,1 млн грн, що в 8,7 разу вище за стартову ціну.

За підсумками першого раунду аукціону пропозиція учасника №23 становила 888 млн 888 тис. 901 грн, його найближчого конкурента, учасника №1, - 888 млн 888 тис. 888 грн.

Як розповів у кулуарах аукціону голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, після завершення аукціону переможець зобов'язаний пройти перевірку на "добродіяння" коштів (у приватизації не можуть брати участі кошти походженням із країни-агресора), після чого підписується договір. Інвестор має 30 днів, щоб переказати гроші, інакше включається пеня, а через два місяці результати скасовуються.

Згідно з умовами конкурсу, після продажу готель має зберегти слово "Дніпро" (Dnipro - англ.) в назві й категорію не нижче ніж "чотири зірки", його номерний фонд має становити щонайменше 100 номерів (нині - 186). Також інвестор зобов'язаний зберегти колектив готелю і забезпечити "гідні" умови роботи для нього.

"Однозначно, матеріально-технічна база готелю застаріла. Менеджмент готелю в попередні роки робив спроби відремонтувати номерний фонд і загальні гостьові зони, але, на жаль, це не було зроблено в комплексі", - зазначила в.о. гендиректора готелю "Дніпро" Еліна Сапожкова.

"У середньому в 2019 році завантаження готелю було на рівні 50-52% за середнього тарифу EUR20. При такій локації, найбільш центральній, де 80% номерів мають прекрасний краєвид із вікна, є ресторан на 12-му поверсі з краєвидом на Дніпро, свій паркінг, центральний вхід, готель має заробляти в рази більше", - сказала вона.

Як повідомлялося, в середу в Києві стартував онлайн-аукціон із приватизації готелю "Дніпро", в якому зареєстровані 29 учасників.

Стартова ціна готелю становить 80 млн 923 тис. 400 грн.

Готель площею понад 12 тис. кв. м розташований у центрі столиці, складається з 12 наземних, одного технічного поверху й підвалу. Перед будівлею розташований паркінг на 56 місць.

Номерний фонд готелю налічує 186 номерів на 288 місць. Інфраструктура містить ресторани й бари, SPA-центр і кілька конференц-залів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА