Інтерфакс-Україна
16:17 23.07.2020

НБУ готовий знизити облікову ставку за утримання інфляції в цільовому діапазоні та макроекономічної стабільності

1 хв читати
НБУ готовий знизити облікову ставку за утримання інфляції в цільовому діапазоні та макроекономічної стабільності

Національний банк України (НБУ) готовий знизити облікову ставку за умови утримання інфляції в цільовому діапазоні регулятора (4-6%) і збереження макроекономічної стабільності, повідомив заступник голови центробанку Дмитро Сологуб.

"Якщо ми побачимо, що макроекономічна ситуація залишається стабільною, якщо побачимо, що інфляція - в цільовому діапазоні, не побачимо значного розширення фіскального дефіциту, а також побачимо продовження співпраці з донорами, то я не виключаю зниження процентної ставки", - сказав він під час онлайн-брифінгу НБУ в четвер.

Заступник голови центробанку наголосив: ключовим фактором є підтримка інфляції в цільовому діапазоні.

За словами Сологуба, на сьогодні потенціал зниження кредитних ставок перебуває поза показником облікової ставки.

Раніше повідомлялося, що правління НБУ вирішило зберегти облікову ставку на рівні 6% річних, а також оновило прогноз показника на 2020 рік до аналогічного рівня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підласа: Ризиків щодо запланованих оборонних видатків немає, дохідна частина – стабільна

"НоваПей Кредит" за 9 міс. збільшив чистий прибуток в 1,8 раза за зростання виручки у 2,8 раза

IFC вважає прозору приватизацію держбанків ключем до залучення інвесторів

Оподаткування посилок до EUR150 має сенс лише за перекриття сірого імпорту через ФОПів

Роботу над варіантами фінансової допомоги Україні у 2026-2027 рр. продовжать - прессекретар ЄК

Драйвером розвитку ринку офісів замість IT стають міжнародні компанії зі сфери ОПК

Видано сім кредитів "єОселя" з компенсацією ВПО на первинному ринку

Підвищення вантажних тарифів може остаточно зупинити відновлення виробництва на Інгулецькому ГЗК - компанія

Виробництво вершкового масла в жовтні скоротилося - аналітики

Зеленський підписав євроінтеграційний закон щодо держпідтримки агросектору

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА