Інтерфакс-Україна
12:41 15.09.2020

НБУ може в I півріччі-2021 підвищити облікову ставку до 7% - ICU

1 хв читати
НБУ може в I півріччі-2021 підвищити облікову ставку до 7% - ICU

 Національний банк України (НБУ) збереже нинішню облікову ставку на рівні 6% річних до кінця року, проте в першому півріччі 2021 року може підвищити її до 7%, прогнозує аналітик інвестиційної групи ICU Михайло Демкв.

"У 2021 році НБУ постане перед питанням необхідності підвищення облікової ставки", - сказав він під час онлайн-презентації оновлених економічних прогнозів групи у вівторок.

"Ми очікуємо, що це станеться вже в першому півріччі: НБУ підвищить її на 1 процентний пункт - до 7%", - сказав Демків.

Як повідомлялося, правління НБУ 6 вересня оголосило про збереження облікової ставки на рекордно низькому рівні 6% річних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Зеленський підписав закон щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил

МВФ несуттєво змінив негативний сценарій в оновленій програмі з Україною та допускає його погіршення

Молочні продукти в червні продовжили дорожчати, крім найдешевшого сегменту

Україна оптимізує структуру власності Нацдепозитарія для залучення міжнародних інвесторів – меморандум з МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА