20:39 24.09.2020

Кабмін затвердив нову методику розрахунку початкової вартості спецдозволів

1 хв читати
Кабмін затвердив нову методику розрахунку початкової вартості спецдозволів

Затверджена Кабінетом міністрів України методика розрахунку початкової вартості спецдозволів на користування надрами знизить можливість спекуляцій при розрахунку ціни, повідомили в Державній службі геології та надр (Держгеонадра).

"Логіка нової Методики полягає у відмові від використання суб’єктивних даних, якими можна маніпулювати й достовірність яких важко перевірити, зокрема таких, як експлуатаційні витрати, капітальні вкладення, річний дохід підприємства. Розрахунок проводиться виключно на основі об’єктивних даних: наявність ресурсів та запасів по конкретному родовищу чи ділянці надр та фіксованої ціни одиниці товарної продукції, для всіх суб’єктів господарювання на всій території України", - зазначив глава Держгеонадр Ромах Опімах.

За даними служби, Кабмін на засіданні 23 вересня також вніс зміни до постанови №848 від 17 жовтня 2018 року про порядок проведення аукціонів на користування надрами шляхом електронних торгів, змінивши статус постанови з тимчасового на постійний.

"Порядок надання спеціальних дозволів шляхом проведення відкритих електронних торгів довів свою ефективність, тому відтепер всі спецдозволи будуть видаватися через прозорі онлайн-аукціони. Надання спеціальних дозволів поза аукціоном буде відбуватися у виняткових випадках, які чітко визначені постановою №615 від 30 травня 2011 року", - зазначили в Держгеонадр.

Як повідомлялося, первісна редакція постанови КМУ №848 встановлювала термін проведення аукціонів онлайн до 1 жовтня 2020 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА