14:41 13.10.2020

"Нова пошта" створила власну епідеміологічну службу

2 хв читати

Група компаній "Нова пошта" створила власну "Службу попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю".

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, в складі служби - вісім лікарів-епідеміологів й один фахівець з епідеміології (фельдшер), які перебувають у регіональних підрозділах компанії в Києві, Полтаві, Хмельницькому, Львові, Одесі та Запоріжжі. Основним завданням служби є профілактика поширення інфекційних захворювань.

"Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти і працівники були у безпеці. Ми запроваджуємо нову культуру поведінки задля безпеки. Щоб впровадити цю культуру ми будемо системно навчати менеджмент та працівників фронт-лайну, вдосконалювати процедури безпеки. Як показав час, заходи безпеки актуальні й через півроку після початку епідемії. Саме тому компанія прийняла рішення, що вони назавжди залишаться частиною стандартів "Нової пошти", - коментує СЕО "Нової пошти" Олександр Бульба.

Служба увійшла в дирекцію з охорони праці та цивільного захисту "Нової пошти". Її очолила лікар-епідеміолог Ірина Кобилевская.

У компанії зазначили, що служба продовжить роботу і після завершення в Україні епідемії коронавірусу, Зокрема, своєчасно реагуватиме і вживатиме заходів щодо запобігання поширенню інших інфекційних захворювань.

Заснована в 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

"Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Глобал".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Bees Airline c 14 жовтня почне літати з Києва до Одеси

Шмигаль попросив НБУ та Держфінмоніторинг роз'яснити банкам роботу з податковою амністією

Світовий банк називає умовою підтримки модернізації ОГТСУ роботу з воднем

Мінінфраструктури пропонує перепризначити Сергія Лещенка на посаду члена наглядової ради "Укрзалізниці"

Експерти рекомендують Мінрегіону визнати газові угоди підприємств ТКЕ з "Нафтогаз Трейдинг" недійсними

За перший тиждень роботи ДІАМ опрацювала понад 1300 дозвільних документів

Шмигаль: До опалювального сезону країна готова

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА