14:41 13.10.2020

"Нова пошта" створила власну епідеміологічну службу

2 хв читати
"Нова пошта" створила власну епідеміологічну службу

Група компаній "Нова пошта" створила власну "Службу попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю".

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, в складі служби - вісім лікарів-епідеміологів й один фахівець з епідеміології (фельдшер), які перебувають у регіональних підрозділах компанії в Києві, Полтаві, Хмельницькому, Львові, Одесі та Запоріжжі. Основним завданням служби є профілактика поширення інфекційних захворювань.

"Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти і працівники були у безпеці. Ми запроваджуємо нову культуру поведінки задля безпеки. Щоб впровадити цю культуру ми будемо системно навчати менеджмент та працівників фронт-лайну, вдосконалювати процедури безпеки. Як показав час, заходи безпеки актуальні й через півроку після початку епідемії. Саме тому компанія прийняла рішення, що вони назавжди залишаться частиною стандартів "Нової пошти", - коментує СЕО "Нової пошти" Олександр Бульба.

Служба увійшла в дирекцію з охорони праці та цивільного захисту "Нової пошти". Її очолила лікар-епідеміолог Ірина Кобилевская.

У компанії зазначили, що служба продовжить роботу і після завершення в Україні епідемії коронавірусу, Зокрема, своєчасно реагуватиме і вживатиме заходів щодо запобігання поширенню інших інфекційних захворювань.

Заснована в 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країні.

"Нова пошта" надає клієнтам повний спектр логістичних і пов'язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема "Нова пошта", "НП Логістик", "Пост Фінанс" (система Forpost) і "Нова пошта Глобал".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"МХП" у I кв.-2021 скоротив обсяги продажу курятини на 2%

Україна провела перші торги газом у ПСГ

Мінфін України поверне виділені на закупівлю вакцин кошти

ВР ухвалила закон про сертифікацію "Укренерго"

Збільшення акцизу на автогаз, запуск толінгу й детінізація ринку пального приведуть до зростання надходжень до Дорожнього фонду на третину - голова "Укравтодору"

Суд задовольнив апеляцію групи "JTI Україна" та скасував накладений на неї АМКУ штраф на 923 млн грн

Збитки банків від ухваленого ВР закону про примусову реструктуризацію перевищать 10 млрд грн - НАБУ

США заборонили своїм банкам брати участь у первинних розміщеннях рублевого держборгу РФ з 14 червня

Нацбанк України погіршив прогноз зростання ВВП у 2021 р. до 3,8% і покращив до 4% у 2022 р.

Нацбанк України погіршив прогноз інфляції в 2021 р. до 8% і підтвердив 5% у 2022 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА