20:02 10.11.2020

"Укрлендфармінг" за останні роки втратив 170 тис. га земельного банку

1 хв читати
"Укрлендфармінг" за останні роки втратив 170 тис. га земельного банку

"Укрлендфармінг", один із найбільших агрохолдингів України, за останні роки скоротив земельний банк оброблюваних с / г земель на 170 тис. га - до 470 тис. га, повідомив власник агрохолдингів "Укрлендфармінг" і "Авангард" Олег Бахматюк в інтерв'ю Дмитру Гордону.

"За час війни останніх років ми втратили майже 170 тис. га земель і стали другими. Були найбільшими в Євразії. Зараз, думаю, у "Кернела" ця позиція", - сказав він.

За словами Бахматюка, зараз до складу агрохолдингу належать 24 елеватори загальною потужністю зберігання 3 млн тонн, насіннєві заводи, до 23 птахофабрик, вісім комбікормових виробництв. Тваринницький напрям представлено 40 тис. голів ВРХ. Холдинг має понад 40 ферм молочного і м'ясного напряму. "Якщо взяти в усій Україні - це близько 4 тис. об'єктів різнопланового ведення діяльності", - сказав він.

"У Криму ми втратили свої активи, в Донецьку ми втратили свої активи. Після 2014 року ми втратили близько 30-40% "Авангарду" (великий виробник яєць і яєчних продуктів - ІФ). Компанія була друга в світі і впала в обсязі майже вдвічі, потім ми поетапно, до 2018 року, відновилися", - сказав власник агрохолдингів.

За його словами, був час, коли "Укрлендфармінг" виробляв 1,1% ВВП України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА