11:50 11.12.2020

Коригування ДОЗ із 2021 року не має перевищувати 5-7% протягом фінроку - Уруський

1 хв читати
Коригування ДОЗ із 2021 року не має перевищувати 5-7% протягом фінроку - Уруський

Коригування державного оборонного замовлення (ДОЗ) із 2021 року не перевищуватиме 5-7% протягом фінансового року, повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський за підсумками наради щодо пріоритетів ДОЗ у 2021-2023 рр.

"Під час наради зазначив, що наступного року буде змінено підхід до виконання ДОЗ, зокрема в контексті значного його коригування протягом фінансового року, особливо - перенесення замовлення на кінець року. Зміни від визначених фінансових показників, затверджених ДОЗ, не мають протягом року перевищувати 5-7%. Крім того, відзначив важливість планування оборонного замовлення щонайменше на три роки для забезпечення стабільної роботи та прогнозованого розвитку оборонної промисловості", - написав він у соцмережі Facebook.

Уруський наголосив, що сформована у 2020 році ситуація з виконанням ДОЗ не має повторитися у майбутньому. "Стан виконання держоборонзамовлення у 2020 році засвідчив гостру необхідність зміни підходів у сфері закупівлі озброєння та військової техніки основними вітчизняними замовниками", - зазначив він.

"Сподіваюся, що поточний рік все-таки буде завершено належним виконанням держоборонзамовлення та ефективним використанням коштів держбюджету", - додав віце-прем'єр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА