Інтерфакс-Україна
14:34 18.01.2021

Уряд України розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030

2 хв читати
Уряд України розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030

Кабінет Міністрів України анонсував проведення широкого обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030 з 22 січня по 10 лютого поточного року.

"З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів відбуватиметься широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030, яку розробляє робоча група Кабінету Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Зазначається, що під час публічних заходів за участю представників уряду, Верховної Ради та Офісу президента відбудеться публічне представлення ключових ідей стратегії та обговорення шляхів її здійснення. Ключова мета заходів – за результатами обговорення розробити та подати на розгляд Кабміну проект рішення уряду щодо формування економічної політики до 2030 року, обговорити пріоритетні заходи в Плані дій уряду на 2021-2023 роки та перелік пріоритетних законів, що мають бути ухвалені Верховною Радою протягом наступних трьох років.

Тематика обговорення протягом запланованих зустрічей: інвестиційна привабливість, ринки капіталу та макроекономічна стабільність; підтримка креативних індустрій та індустрії гостинності; розвиток підприємницької культури та регуляторна політика; розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість і ефективний захист довкілля; промисловість, транспорт та інфраструктура; міжнародна економічна політика й торгівля (Експортно-кредитне агентство), цифрова економіка та інформаційно-комп'ютерні технології; управління державною і комунальною власністю; реінтеграція тимчасово окупованих територій України; розвиток агросектору.

"Національна економічна стратегія - це головні вектори, за якими розвиватиметься економіка України у найближчі 10 років: стимули для промисловості, агросектору, видобування, IT та R&D, інфраструктури та внутрішніх перевезень, енергетичного сектору. Процес створення НЕС-2030 був безпрецедентно відкритим та прозорим. Над документом працювали близько 400 фахівців з різних сфер - і бізнесу, і відомих аналітичних центрів, think tanks, неурядових організацій, державних органів тощо", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DFC почала пошук компанії з надання адмінпослуг Американсько-українського інвестфонду

НБУ оштрафував ТОВ "Авентус Україна" на 2,45 млн грн

"Укрфінжитло" планує видати 70 тис. кредитів за програмою "єОселя" упродовж п’яти років – стратегія розвитку

НКРЕКП запустила реєстр електроустановок споживачів на альтернативних джерелах

"Київтеплоенерго" планує у 2025р встановити на 25% більше будинкових лічильників тепла, ніж торік

ЄБРР розглядає можливість надати EUR21,1 млн кредиту на проєкт Power One Фіали та Кудрицького

Зеленський провів нараду із Свириденко і Федоровим: готуються перші кроки оновленого уряду

Уся Україна відкрилася Заходу і розрив зі Сходом уже відбувся - СЕО "Метінвесту" про підсумки URC

Держмитслужба викрила схеми ввезення кількох тисяч авто під виглядом гумдопомоги

Мінагрополітики можуть об`єднати із Мінекономіки та Мінекології - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА