14:34 18.01.2021

Уряд України розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030

2 хв читати
Уряд України розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030

Кабінет Міністрів України анонсував проведення широкого обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030 з 22 січня по 10 лютого поточного року.

"З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів відбуватиметься широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030, яку розробляє робоча група Кабінету Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Зазначається, що під час публічних заходів за участю представників уряду, Верховної Ради та Офісу президента відбудеться публічне представлення ключових ідей стратегії та обговорення шляхів її здійснення. Ключова мета заходів – за результатами обговорення розробити та подати на розгляд Кабміну проект рішення уряду щодо формування економічної політики до 2030 року, обговорити пріоритетні заходи в Плані дій уряду на 2021-2023 роки та перелік пріоритетних законів, що мають бути ухвалені Верховною Радою протягом наступних трьох років.

Тематика обговорення протягом запланованих зустрічей: інвестиційна привабливість, ринки капіталу та макроекономічна стабільність; підтримка креативних індустрій та індустрії гостинності; розвиток підприємницької культури та регуляторна політика; розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість і ефективний захист довкілля; промисловість, транспорт та інфраструктура; міжнародна економічна політика й торгівля (Експортно-кредитне агентство), цифрова економіка та інформаційно-комп'ютерні технології; управління державною і комунальною власністю; реінтеграція тимчасово окупованих територій України; розвиток агросектору.

"Національна економічна стратегія - це головні вектори, за якими розвиватиметься економіка України у найближчі 10 років: стимули для промисловості, агросектору, видобування, IT та R&D, інфраструктури та внутрішніх перевезень, енергетичного сектору. Процес створення НЕС-2030 був безпрецедентно відкритим та прозорим. Над документом працювали близько 400 фахівців з різних сфер - і бізнесу, і відомих аналітичних центрів, think tanks, неурядових організацій, державних органів тощо", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС і США досягли угоди про торговельні квоти на сільгосппродукцію

Вітренко підтримує розвиток в Україні електронної платформи торгівлі біопаливом

"Нафтогаз" припинив постачання природного газу для "Донецьктеплокомуненерго"

Кабмін зняв з "Енергоатому" зобов'язання продажу 5% ресурсу на спецсесії і скоротив період пікових поставок е/е

Україна оголосила конкурси з відбору незалежних членів наглядових рад "Центренерго", ОПЗ, "Турбоатома", обленерго і ОГХК

Екс-голова "Укрзалізниці" Бальчун став співвласником української видобувної бурштинової компанії

Обсяги транспортування газу з ЄС в Україну в лютому знизилися в 15 разів

Глава Єврокомісії і президент США домовилися врегулювати торговельні суперечки навколо Airbus і Boeing

ФДМ вирішив приватизувати Харківський завод шампанських вин

Українські депутати ініціюють перевірку МАГАТЕ безпеки Білоруської АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА