17:36 19.01.2021

Перша німецька компанія відмовилася від участі в проекті "Північний потік 2", це Bilfinger SE

2 хв читати
Перша німецька компанія відмовилася від участі в проекті "Північний потік 2", це Bilfinger SE

 Перша німецька компанія відмовилася від участі в проекті "Північний потік 2" через побоювання американських санкцій, це Bilfinger SE, яка займається будівництвом та інжинірингом, повідомляє у вівторок газета Bild.

Видання посилається на електронне листування підприємства. Згідно з листуванням, компанія минулого тижня повідомила США про те, що планує дотримуватися норм американського закону про санкції PEESCA та розриває договори і співпрацю з "Північним потоком 2". Проектній компанії про це представники Bilfinger уже повідомили, але "росіяни не прореагували", пише газета.

"Тому в Мангеймі тепер побоюються, що "Північний потік 2" подасть до суду", - зазначає видання.

Повідомляється, що у Bilfinger із "Північним потоком 2" було кілька контрактів, зокрема контракт на розробку систем безпеки для газопроводу, сума якого становить EUR15 млн.

Адміністрація США давно виступає проти реалізації "Північного потоку 2". Проти проекту вже діє пакет обмежувальних заходів. Зокрема, додаткові санкції були включені в схвалений раніше в січні Конгресом проект оборонного бюджету на 2021 фінансовий рік.

Міністр економіки федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Крістіан Пегель повідомив у вівторок в офіційному створенні Фонду для обходу санкцій проти "Північного потоку 2".

"Отже, фонд заснований і живе тепер власним життям", - сказав він виданню Schweriner Volkszeitung.

Планується, що цей фонд дасть змогу компаніям, задіяним у будівництві трубопроводу, закуповувати обладнання та будматеріали. Оскільки вони робитимуть це не безпосередньо, а саме через фонд, це має захистити їх від обмежувальних заходів США.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА